Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer, kosmetyczka, stylizacja paznokci

~marta niezalogowany
3 września 2008r. o 6:45
Studio A2 i KROPKA ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lika81 niezalogowany
3 września 2008r. o 14:16
mam pytanie... ktory zaklad fryzjerki uzywa dobrej jakosci farb?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
3 września 2008r. o 14:32
wiem jedno Kasia, do niej chodzi wiele osob, trzeba sie umawiac minimum 2 tygodnie wczesniej, nikt od niej nie wychodzi niezadowolony... Ma swoj zaklad kolo cmentarza kolo imperium. Wtajemniczeni napewno ja znaja i wiedza jak ona strzyze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
3 września 2008r. o 16:26
Zdecydowanie polecam gabinet kosmetyczny u Pani Izabeli J-W. na ulicy Grunwaldzkiej 12. Nikt nie robi takich makijaży jak ona dziewczyny schodzą z fotela jak gwiazdy. POLECAM!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
524
#Sekkmet nieaktywny
8 września 2008r. o 22:21
~lika81 napisał(a): mam pytanie... ktory zaklad fryzjerki uzywa dobrej jakosci farb?

kubika 8 - bez domieszek - czyste Loreal

See You Later Aligator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2008r. o 13:19
Moze dodam tu swoje zapytanie gdyz dotyczy ono równiez kosmetyczki. Otóz szukam kogos kto wykona mi okolo 3 makijazy do sesji zdjeciowej. Typ makijazu do ustalenia. Szukam kogos kto zrobi to sprawnie szybko profesjonalnie i niedrogo. Czy znacie kogos kto sie tym zajmuje, lub sami chcecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2008r. o 14:00
~zadowlonona..~~~~~~ napisał(a): ~ polecam szczerze salon fryzjerski na ul.starzynskiego (po schodkach do gory) bardzo milo i zawsze doradza. ceny przystepne, czyli warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a jesli chodzi o paznokcie to polecam moja znajoma ktora ladnie i niedrogo robi paznokcie namiary na nia [email protected]


Szukam Alicji,która pracowała w tym salonie na Starżyńskiego.Czy ktos wie gdzie teraz pracuje?Szukam już 3 miesiące:( Dobra fryzjerka !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2008r. o 15:01
~ napisał(a):
~zadowlonona..~~~~~~ napisał(a): ~ polecam szczerze salon fryzjerski na ul.starzynskiego (po schodkach do gory) bardzo milo i zawsze doradza. ceny przystepne, czyli warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a jesli chodzi o paznokcie to polecam moja znajoma ktora ladnie i niedrogo robi paznokcie namiary na nia [email protected]


Szukam Alicji,która pracowała w tym salonie na Starżyńskiego.Czy ktos wie gdzie teraz pracuje?Szukam już 3 miesiące:( Dobra fryzjerka !!!





Alicja ma teraz swój salon w domie handlowym Mira..tam gdzie są ruchome schody...na 1 poziomie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza