Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Ameise niezalogowany
19 września 2011r. o 18:39
ja również uważam że dr.Choma jest najlepszym ginekologiem :) polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2011r. o 19:06
Dobry ginekolog w boleslawcu śmieszne nadaja sie tylko do wypisania recepty i może nie zawsze kiedy wy to naiwne zrozumiecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2011r. o 19:10
najlepszy ginekolog to doktor Lech Kukuła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aqua niezalogowany
19 września 2011r. o 22:14
Cześć! jeżeli chodzi o ginekologa w Bolcu to przyznam,że zrobiłam błąd gdy poszłam do R.Pawlika. Przeprowadziłam się do Bolesławca a w związku z tym zmieniłam lekarza. Nasłuchalam się,że Pawlik będzie dobrym wyborem. Niestety nie. Mam dopiero 18 lat i same problemy przez Pana P. Zero profesjonalizmu z jego stony,ciągłe powtarzanie : jakby Cię tutaj ruszyć. Poszłam do doktora nauk i wiem,że mam Pcos gdzie Pan P.nawet o tym nie wspomniał a wyniki badań miałam wszystkie i je widział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ania niezalogowany
20 września 2011r. o 9:57
w bolesławcu nie ma dobrych ginekologów wiem bo nachodziłam sie do nich ciągle miałam zapalenia itp. kazdy przepisywał mi to samo i ciągle powracało no i starałam się o dziecko kazdy mowił ze jest wszystko ok i tak mineły 4 lata a tu nic kolezanka poleciła mi dr jastrzębskiego z lubania i wybrałam się do niego - odrazu na pierwszej wizycie stwierdził ze mam policystyczne jajniki i mam trudności z tego powodu aby zajść w ciąże zlecił mi zrobić różne badania i zaczełam się leczyć no i po 9 miesiącach zaszłam w upragnioną ciąże i urodziłam synka :) i jestem szczęśliwą mama :) doktora Jastrzębskiego polecam wszystkim chodziłam do niego z mężem wszystko nam tłumaczył - wysłuchiwał - i nie było to 10 minut tak jak u bolesławieckich ginekologów / badanie / kasa /do widzenia - gdyby nie wizyta u doktora jastrzębskiego to pewnie do dziś dręczyła by mnie myśl / czemu nie mogę zajść w ciąże/ i ciągle miałabym jakieś zapalenia itp. polecam ma swoją stronę doktor przyjmuje tylko prywatnie ale nie żałuje tych pieniędzy które wydałam bo dzięki temu mamy z mężem dzidziusia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jjjj niezalogowany
20 września 2011r. o 11:29
a którzy ginekolodzy w Bolesławcu są na kasę chorych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7388
#czarna2301 nieaktywny
20 września 2011r. o 15:09
JA POCECAM DR. SZWJOWĄ LUB DR.PAWLIKOWĄ ODBIERAŁA MI DWA PORODY I BYŁO WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5799
CZARNULA83
20 września 2011r. o 15:10
~jjjj napisał(a): a którzy ginekolodzy w Bolesławcu są na kasę chorych?[

Dr Choma , Bartkowiak , Pawlik.... z tego co wiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza