Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~marta niezalogowany
5 września 2011r. o 21:50
Tak przebrnęłam przez połowę stron i stwierdziłam, że prawdą świętą jest nie czytać bzdur w necie będąc w ciąży. O każdym lekarzu, z Bolesławca czy też nie dowiedziałam się, że raz jest dobry raz beznadziejny. Opinie o dobrych lekarzach poparte są argumentem, że kobiety do nich chodzące urodziły zdrowe dzieci. To mnie przeraziło. Czy to taka niezwykłość urodzić zdrowe dziecko? Czy to tylko zasługa tych lekarzy? Czy to nie jest trochę jak na loterii, że życie różne scenariusze podsuwa? O porodówce tak samo - jakas pracownica na obiadkach u cioci opowiada dantejskie sceny z pracy i juz lepiej tam nie rodzić. Inne z kolei poczuły się gorzej traktowane bo nie miały lekarza ze szpitala. Reszta zachwala. Do tej dr Jeki jak rozumiem prywatnie za 80 zł kolejka kilometrowa i czeka się godzinami? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i radzę przestac czytać bzdury i ze spokojem wybrać JAKIEGOKOLWIEK ginekologa byle prywatnie :) wtedy wszyscy są mili - ja właśnie tak zrobię. Ach - zdrowe dzieci po prostu się rodzą, nie mamy chyba żadnej katastrofy biologicznej żeby urodzenie zdrowego dziecka graniczyło z cudem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 września 2011r. o 12:28
~Annka napisał(a): Nie chcę już zakładać kolejnego tematu na forum,więc podepnę się tutaj (jeśli można) na chwilę .
Mam mianowicie pytanie - czy i kto robi zęby na raty .Chodzi konkretnie o koronki.Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

o kurcze to jak z toba figlowac jak ty tam masz zęby :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2011r. o 23:35
Pan Z jest ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2011r. o 11:42
Najlepszym ginem w bolesławcu jest D.Choma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2999
#moniaa715 nieaktywny
19 września 2011r. o 11:44
Najlepszym ginem w bolesławcu jest D.Choma !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2011r. o 11:52
CZy ktoś wie kiedy prywatnie i o których godzinach przyjmuje pani Bajorowa? I ile kosztuje jedna wizyta? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2011r. o 14:12
moniaa715 napisał(a): Najlepszym ginem w bolesławcu jest D.Choma !!!

chyba najgorszym :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~0019 niezalogowany
19 września 2011r. o 17:00
~ napisał(a): CZy ktoś wie kiedy prywatnie i o których godzinach przyjmuje pani Bajorowa? I ile kosztuje jedna wizyta? :>

w poniedziałki od 16. Ciężko powiedzieć ile bierze za wizytę bo moją koleżankę skasowała 50 zł a mnie 70zł (dokładnie to samo badanie) ... dziwne, i jeszcze coś. Była dla mnie bardzo nie miła zwracała się w ten sposób "kiedy ostatnio miała miesiączkę?" ja jej nie polecam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza