Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Aqua niezalogowany
20 września 2011r. o 15:41
Niepolecam na kasę chorych do Pawlika.. lepiej jest zapłacić i iść do solidnego lekarza. Najlepiej do takiego co przyjmuje np w szpitalu,bo tam z różnymi przypadkami się spotkał a nie do takiego co dostał papierek i sobie nie radzi a faszeruje pastylkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6574
#bussiaczek6 nieaktywny
20 września 2011r. o 20:43
Polecam doktora M. Bartkowiak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2011r. o 22:10
czarna2301 napisał(a): JA POCECAM DR. SZWJOWĄ LUB DR.PAWLIKOWĄ ODBIERAŁA MI DWA PORODY I BYŁO WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU


A niby co miało być nie w porządku????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
9 listopada 2011r. o 17:01
Witam, słyszałam niedawno od koleżanki, że w okolicy jest jakaś pani ginekolog przyjmująca w piątki (chyba wieczorami) która jest bardzo kompetentna, dokładnie bada i przykłada się do swojej pracy czy może ktoś z Was orientuje się o kogo chodzi? A może potraficie kogoś takiego polecić, nie interesuje mnie wysokość ceny. Chciałabym się zbadać u kogoś, komu można zaufać. Byłam już u pani Bajor-Pawlik (ma humorki, mam też wrażenie że badanie pacjentki to dla niej przykra konieczność), u pana Ziółkowskiego (który moim zdaniem jest naciągaczem), u pani Kaczorowskiej (jednak zraziło mnie to, że badając mnie rozmawiała z kimś przez komórkę, rozmawiając zdecydowanie bardziej skupiała się na osobie po drugiej stronie telefonu niż na mnie) oraz u jakiegoś pana w Lubaniu, nie pamiętam nazwiska ale wiem, że przyjmuje na ul. Wąskiej 3 jednak ciągle upierał się przy przypisywaniu mi cilestu choć nalegałam na logest gdyż ten 1 mi nie pasował więc zrezygnowałam z wizyt u tego lekarza. Proszę o sprawdzone informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3028
#clasta nieaktywny
9 listopada 2011r. o 17:10
monia: mowisz pewnie o dr Jece (Danuta Jeka), przyjmuje w piatki na ul. Gdanskiej w nowej kamienicy- od ulicy medycyna pracy, a ona gabinet ma z tylu, nie ma rejestracji, zapierdzielasz skoro swit, zajmujesz kolejke i cierpliwie czekasz. Prowadzila moje dwie ciaze i goraco polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7715
#aisha nieaktywny
9 listopada 2011r. o 17:29
a na kase chorych przyjmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
9 listopada 2011r. o 18:55
clasta napisał(a): monia: mowisz pewnie o dr Jece (Danuta Jeka), przyjmuje w piatki na ul. Gdanskiej w nowej kamienicy- od ulicy medycyna pracy, a ona gabinet ma z tylu, nie ma rejestracji, zapierdzielasz skoro swit, zajmujesz kolejke i cierpliwie czekasz. Prowadzila moje dwie ciaze i goraco polecam.

skoro świt czyli mniej więcej o której ?:) Ile kosztuje wizyta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~*** niezalogowany
9 listopada 2011r. o 19:49
clasta napisał(a): monia: mowisz pewnie o dr Jece (Danuta Jeka), przyjmuje w piatki na ul. Gdanskiej w nowej kamienicy- od ulicy medycyna pracy, a ona gabinet ma z tylu, nie ma rejestracji, zapierdzielasz skoro swit, zajmujesz kolejke i cierpliwie czekasz. Prowadzila moje dwie ciaze i goraco polecam.




a w którym szpitalu rodziłaś???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza