Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~* niezalogowany
25 października 2007r. o 20:17
na Krzyckiej, a wcześniej Kamieńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
25 października 2007r. o 20:19
~Baisy napisał(a): Gdzie konkretnie znajduje się ten lekarz i w jakim szpitalu pracuje?


osobisnie tam nie byłam , ale koleżanki z np. ciążą pozamaciczna i problemami sporymi - bardzo polacały szpial na Dyrekcyjnej-bardzo miła obsługa i fachowe operacje NA KASĘ CHORYCH [ szpital tuż przy dworcu autobusowym]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karo niezalogowany
29 października 2007r. o 22:02
Mam sliczna roczna corcie mialam do czynienia praktycznie ze wszystkimi lekarzami w naszym miescie wlacznie z tym ze lekarzem prowadzacym byl pan Z. obojetnie co piszecie na jego temat to ja moge stwierdzic jedno nawet najlepszy lekarz w stylu dr.CH. i B nic nie zrobia bez sprzetu a ten zlom ktory mieli w gabinecie to tragedia!!! dr Z jest swietny lekarzem najlepszym w B. niestety trzeba rodzic z nim w lwowku podobno niedlugo sie przenosi bo tam zamykaja. rodzilam w boleslacu polecam odzial swietny opieka poloznych swietna rowniez szkola rodzenia w b. I klas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
30 października 2007r. o 8:42
~karo napisał(a): Mam sliczna roczna corcie mialam do czynienia praktycznie ze wszystkimi lekarzami w naszym miescie wlacznie z tym ze lekarzem prowadzacym byl pan Z. obojetnie co piszecie na jego temat to ja moge stwierdzic jedno nawet najlepszy lekarz w stylu dr.CH. i B nic nie zrobia bez sprzetu a ten zlom ktory mieli w gabinecie to tragedia!!! dr Z jest swietny lekarzem najlepszym w B. niestety trzeba rodzic z nim w lwowku podobno niedlugo sie przenosi bo tam zamykaja. rodzilam w boleslacu polecam odzial swietny opieka poloznych swietna rowniez szkola rodzenia w b. I klas.


czy to prawda , że dr Z "wyrzucono" z Jeleniej Góry?no teraz pracuje we Lwówku ale mówi się ze ma zostac ordynatorem w Bolesławcu?Czy to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kama niezalogowany
30 października 2007r. o 9:19
najlepsza jest dr.B-P ze zgorzeleckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2007r. o 20:39
CO DO DOKTOR B-P DOKTORA P I DOKTOR H MOGE DUZO POWIEDZIEC WCALE NIE SA SUPER LEKARZAMI MAM BARDZO PRZYKRE DOSWIADCZENIA Z NIMI PANI DOKTOR B-P PRZEZ 5 LAT TWIERDZILA ZE MAM TORBIELA NA JAJNIKU CO SIE OKAZALO ZE TO NIE PRAWDA MAM ZDROWE JAJNIKI A PRZEZ NIA I JEJ MEZA GROZILA MI OPERACJA JEJ MAZ W GRUDNIU NIE BADAJAC MNIE ANI NIE PATRZAC W MOJA KARTE CHCIAL ROBIC MI ZABIEG BO PORONILAM GDZIE WCALE NIE BLO TO KONIECZNE.MAM PROZBE NAPISZCIE CO MUSZE MIEC W SZPITALU PO PORODZIE CZY MOGE DZIECKO UBIERAC W SWOJE UBRANKA POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1898
#andzia nieaktywny
2 listopada 2007r. o 11:54
same łapiducht :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~już mama niezalogowany
2 listopada 2007r. o 19:30
MAM PROZBE NAPISZCIE CO MUSZE MIEC W SZPITALU PO PORODZIE CZY MOGE DZIECKO UBIERAC W SWOJE UBRANKA POZDRAWIAM

nie wiem jak w Bolesławcu [ nie napisałaś , gdzie rodzisz-ale można zadzwonić na oddział], ale ja w tym roku miałam takie rzeczy :
1.NAJWAŻNIEJSZE :
-własne papmpersy [ najmniejsze] 1 paczka
-SUDOCREM do smarowania pupy
- chusteczki jednorazowe do podcierania pupy
-podkłady do łóżeczka
- pieluszki tetrowe do odbijania po jedzeniu

2.
- bawełniane rękawiczki-łapki , bo dzidzia się drapie po buzi
- smoczek
- butelka na wszelki wypadek i ew. odciągacz mleka z piersi


3. można mieć swoje ubranka ale najczęciej ubranie jest szpitalne

4, na wypis:
- body rozpinane wzdłuż ciałka, kaftanik, śpioszki, skarpeki, czapeczka, rękawiczki, pielucha, kombinezonik

5! do pielęgnacji w domu warto kupić wcześniej w aptece: OILATUM DO MYCIA , lako - płatki nasaczone spirytusem [ na pępek ] , zasypkę na pępek, oliwa z oliwek , żadnych kremów na ciałko poza OLIATUM DO MYCIA I KREMU OCHRONNEGO NA buzkę

SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA

ps. nie pudruj dziecka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.