Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~WIKTORKA niezalogowany
3 listopada 2007r. o 9:51
CZY MOZE ZNA KTOS ADRES dr Kaczorowskiej z NOWOGRODZCA?????? GDZIE PRZYJMUJE CZY TYLKO PRUWATNIE I ILE WIZYTA U NIEJ KOSZTUJE>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~amelia niezalogowany
4 listopada 2007r. o 14:07
przyjmuje w przychodni w Nowogrodźcu, nie wiem czy uda Cię zarejestrować telefonicznie raczej jest to nie możliwe, kobiety zajmują sobie kolejkę już od 6 rano. Prywatnie przyjmuje tylko w soboty, koszt to chyba 50,ale nie jestem pewna. Najlepiej zadzwonić do przychodni i wszystkiego się dowiesz.
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmieszka niezalogowany
4 listopada 2007r. o 16:19
Moją ciążę prowadziła cudowna Pani Doktor Turowska z Jeleniej Góry (Cieplice) - wspaniały lekarz, ciepła kobieta, bardzo dokładnie badała, kierowała na różne wyniki, aby mieć pewność, że wszystko z Dzidzią OK. I tak było. Gdy przyjechałam na porodówkę w Bolesłąwcu, od razu były dziwne komentarze dyżurnych ginekologów, dlaczego tak daleko jeździłam do lekarza, zamiast tu na miejscu. Dziwili się też, po co robiłam w ciąży takie różne badania - widocznie wg nich lepiej za dużo nie wiedzieć. Urodziłam (niestety, były komplikacje, ale to już na szczęście za nami) i staram się nie wspominać tego grona. A co do szkoły rodzenia - chodziłam, ale oprócz fachowej wiedzy posłuchałam sobie, jak panie położne plotkują na temat pacjentek leżących na oddziale - oczywiście w dobrej wierze, aby przyszłe rodzące nie powielały ich błędów. Pośmiały się też z fachowych książek, w których rzekomo piszą bzdury (czy rzeczywiście?- ja dużo ich przed porodem przejrzałam i wszystko się zgadzało). Na temat antykoncepcji poporodowej też tego, co najważniejsze, dowiedziałam się od mojej Pani Doktor, a w szkole rodzenia pewne informacje były zatajone.
Jednym słowem należy się zastanowić, zanim Drogie Młode Matki podejmiecie decyzję. I odsyłam też do rozwiniętego wcześniej tematu pt. "Bolesławiecka porodówka" - lektura zaprawdę budująca. Ale zawsze bądźcie dobrej myśli - smutki nie służą Maleństwu, które rośnie pod Waszym sercduchem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-:) niezalogowany
4 listopada 2007r. o 17:47
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Nie oceniając NIKOGO dochodzę do wniosku, że większość negatywnych opini to po prostu plotki. Gadu gadu gadu nocą. Gadu gadu gadu w dzień. Byle by tylko przekręcić i bolesłąwiecki szpiltal - BE!
Pozdrawiam z lekkim niesmakiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~śmieszka niezalogowany
4 listopada 2007r. o 21:54
Tak się składa, że piszę po tym, jak miałam okazję dobrze poznać bolesławieckich ginekologów - pracujących w naszym wspaniałym bolesławieckim szpitalu (chyba wszystkich, bo leżałam trochę dłużej niż dwa dni). Ich podejście do mnie miałam okazję porównać z podejściem innych lekarzy, leczyłam się również poza Bolesławcem, tam, gdzie mieszkałam wcześniej i takie są smutne wnioski. Znam też osobę, która z racji choroby odwiedziła wielu ginekologów i dopiero Pani Doktor z Cieplic wykazała się pełnym profesjonalizmem. Życzę wszystkim naszym i nie tylko naszym lekarzom takiego podejścia do pacjentów, jakie ma dr Turowska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1002
#PitBull nieaktywny
4 listopada 2007r. o 22:39
~WIKTORKA napisał(a): CZY MOZE ZNA KTOS ADRES dr Kaczorowskiej z NOWOGRODZCA?????? GDZIE PRZYJMUJE CZY TYLKO PRUWATNIE I ILE WIZYTA U NIEJ KOSZTUJE>


prywatnie ju wiesz...panstwowo to tak jak juz ktos napisal...od 6 rano..8 osob i koniec..ale o tej porze roku...to jest nawet duza szansa zarejestrowania sie przez telefon..przychodnia od 7.30..rejestracia tak samo...

<b>Wladza to mniej lub bardziej dotkliwa forma gwaltu na ludziach.</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ala S. niezalogowany
6 listopada 2007r. o 15:08
Dr Elias, ul Dyrekcyjna ,wizyta 150 zł ale warto.Na zdrowie nie ma co żałować. Tel.602219500
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
23 listopada 2007r. o 21:59
kiedy tak czytam te wszystkie posty to utwierdzam sie w przekonaniu, że niestety w naszym szpitalu nic się nie zmienia mimo upływu czasu, ja rodziłam tam 11 lat temu i wspomnienia tamtych wydarzeń pamiętam do dziś, można powiedzieć że były one dla mnie skuteczną metodą antykoncepcyjną, w pażdzierniku po długich staraniach udało mi sie zajść w ciążę i muszę wam powiedzieć że peryspektywa rodzenia w naszym szpitalu mnie przeraża, ale jak widzę my kobiety nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Jeśli znacie jakiś oddział połozniczy na którym pacjent nie jest tylko mięsem armatnim to napiszcie proszę. Słyszałam że mają tam jakieś zmiany nastąpić w zwiazku z likwidacją oddziału w lwówku. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza