Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

1831
#agastaffbull nieaktywny
15 października 2007r. o 18:54
Baisy, ja również dziękuję za Twoją opinię! Utwierdziła mnie ona w przekonaniu, że następnym razem pójdę właśnie do niego! Z tamtej pierwszej wizyty sprzed kilku lat pamiętam, jaki był miły i jak bez pośpiechu i znudzenia tak jak się to zdarza niektórym, wszystko dokładnie i rzeczowo tłumaczył. Mam nadzieję, że od tamtego czasu nie zmienił podejścia do pacjenta! I masz rację, że lepiej czasem zapłacić więcej i być potraktowanym tak jak należy, niż za niewiele mniej zostać zlekceważonym i potraktowanym na odczepnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justynaa niezalogowany
16 października 2007r. o 19:35
Ja chodze do dr Z. (ul. Starzynskiego) , bylam na kilku wizytach i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Zawsze dokładnie wytłumaczy co i jak robic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ad. dr Z. niezalogowany
17 października 2007r. o 11:05
~Baisy napisał(a): Dzięki agastaffbull za wypowiedź na temat pana Z., ja do niego chodze osobiście i też uważam, że jest ambitny w tym coc robi, fakt że zleca mnóstwo badań ale myślę, że to tylko dlatego, żeby wykluczyć wszelkie ewentualności. A i wcale najdroższy nie jest ponieważ prawie wszyscy już tyle biorą za wizytę co on.


Byłam długoletnią pacjentką.Uważaną przez dr'a za niezdolną do zajścia w ciążę- jak tylko powiedziałam , że planuję za miesiąc odtawić antykoncepcję i zajść w ciażę to zaraz zalecił mi NIE BADANIA , a leki. Starać się zaczęłam tuż po pierwszym miesiącu brania tych leków i odstawieniu antykoncepcji. Nic z tego, a doktor piętrzył ew, problemy. Zmieniłam lekarza, aby potwierdzić tę straszną dla mnie diagnozę. Podstawowa : nie ma jajeczkowania [ otrzymałam od dr Z. zdjęcie USG -opisane!]. To samo zdjęcie obejrzał nowy lekarz i mówi: to na zdjęciu to WŁAŚNIE DUŻE, PIĘKNE JAJO , a leki, które pani bierze działają ... antkoncepcyjnie. Odstawiłam leki od dr Z. , więcej go nie odwiedziłam i po 10 miesiącach zostałam szczęśliwą mamą zdrowego dziecka. Do dzis nie mam pojęcia po co mnie faszerował lekami, zapraszał na kolejne wizyty i w efekcie NASTRASZYŁ i opóźnił macierzyństwo. Całe szczęście posłuchałam strszej pani [ 65 lat] , abym pojechała do jej lekarza do Wroclawia i nie słuchała bzdur lekarza z Bolesławca.
Nie polecam dr Z.
ps. ja dostaniecie od dra Z. sporo leków- skonsultujcie we Wrcoławiu czy rzeczywiscie musicie je brać - to tylko 100 złotych za wizytę + dojazd , ale wierzcie mi warto.Zwłaszcza proponuję to przyszłym mamom.
aparatura rzeczywiście imponująca jak na Bolesławiec i wierzę , że wiele pacjentek jest dobrze przez doktora badana, w każdym razie mojego wielekiego jajeczka doktor nie zobaczył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2007r. o 14:54
napiszcie cos o szkole rodzenia czy warto tam chodzic czy to jest platne i czy lekarz do ktorego chodze prywatnie jest przy porodzie to moja pierwsza ciaza i chcialabym dowiedziec sie jak najwiecej bede rodzic w boleslawcu a jak to jest z porodami rodzinnymi i czy to jest platne prosze podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami i uwagami dotyczacymi szpitala w boleslawcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
17 października 2007r. o 19:14
~ napisał(a): napiszcie cos o szkole rodzenia czy warto tam chodzic czy to jest platne i czy lekarz do ktorego chodze prywatnie jest przy porodzie to moja pierwsza ciaza i chcialabym dowiedziec sie jak najwiecej bede rodzic w boleslawcu a jak to jest z porodami rodzinnymi i czy to jest platne prosze podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami i uwagami dotyczacymi szpitala w boleslawcu .
Witam polecam bardzo szkole rodzenia prowadza je bardzo fajne panie, szkola rodzenia jest za darmo trzeba tylko lekarzowi powiedziec ze chce sie tam chodzic co do porodow rodzinnych to bez problemu zalatwisz chodszac do szkoly rodzenia wystarczy pieczatka ze ukonczylas szkole i juz mozesz isc na porod rodzinny zreszta tam wszystko ci powiedza masz okazje pojsc na oddzial zobaczyc wszystko naprawde polecam co do szpitala w bolesławcu rodzilam w tym roku i jestem baaaaardzo zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2007r. o 19:35
dzieki karolino za odpowiedz ja rodze dopiero w styczniu mam jeszcze jedno pytanie czy lekarz do ktorego chodze prywatnie jest obecny przy porodzie slyszalam ze to polozne odbieraja porod ale czy lekarz prowadzacy jest obecny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2007r. o 9:26
~ad. dr Z. napisał(a):
~Baisy napisał(a): Dzięki agastaffbull za wypowiedź na temat pana Z., ja do niego chodze osobiście i też uważam, że jest ambitny w tym coc robi, fakt że zleca mnóstwo badań ale myślę, że to tylko dlatego, żeby wykluczyć wszelkie ewentualności. A i wcale najdroższy nie jest ponieważ prawie wszyscy już tyle biorą za wizytę co on.


Byłam długoletnią pacjentką.Uważaną przez dr'a za niezdolną do zajścia w ciążę- jak tylko powiedziałam , że planuję za miesiąc odtawić antykoncepcję i zajść w ciażę to zaraz zalecił mi NIE BADANIA , a leki. Starać się zaczęłam tuż po pierwszym miesiącu brania tych leków i odstawieniu antykoncepcji. Nic z tego, a doktor piętrzył ew, problemy. Zmieniłam lekarza, aby potwierdzić tę straszną dla mnie diagnozę. Podstawowa : nie ma jajeczkowania [ otrzymałam od dr Z. zdjęcie USG -opisane!]. To samo zdjęcie obejrzał nowy lekarz i mówi: to na zdjęciu to WŁAŚNIE DUŻE, PIĘKNE JAJO , a leki, które pani bierze działają ... antkoncepcyjnie. Odstawiłam leki od dr Z. , więcej go nie odwiedziłam i po 10 miesiącach zostałam szczęśliwą mamą zdrowego dziecka. Do dzis nie mam pojęcia po co mnie faszerował lekami, zapraszał na kolejne wizyty i w efekcie NASTRASZYŁ i opóźnił macierzyństwo. Całe szczęście posłuchałam strszej pani [ 65 lat] , abym pojechała do jej lekarza do Wroclawia i nie słuchała bzdur lekarza z Bolesławca.
Nie polecam dr Z.
ps. ja dostaniecie od dra Z. sporo leków- skonsultujcie we Wrcoławiu czy rzeczywiscie musicie je brać - to tylko 100 złotych za wizytę + dojazd , ale wierzcie mi warto.Zwłaszcza proponuję to przyszłym mamom.
aparatura rzeczywiście imponująca jak na Bolesławiec i wierzę , że wiele pacjentek jest dobrze przez doktora badana, w każdym razie mojego wielekiego jajeczka doktor nie zobaczył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Baisy niezalogowany
25 października 2007r. o 9:28
Gdzie konkretnie znajduje się ten lekarz i w jakim szpitalu pracuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza