Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~Doma niezalogowany
28 sierpnia 2007r. o 19:00
~Anna napisał(a): Gdzie przyjmuje dr K.? Bardzo proszę o odpowiedź.Zmoderowano 28.08.2007 godz.13:12 - powód: Użycie nazwisk(-a) osób niepublicznych (hekko)


ul. Konstytucji 55 przyjmuje chyba w pon, środy i piątki od godz. 16;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
29 sierpnia 2007r. o 11:08
do moderatora/ów:

chyba niezbyt dokładni jesteście....rozumiem że posty do moderacji wybieracie ad hoc... jak się uda, a jeśli się nie uda to też dobrze .... w tych postach nazwisk osób publicznych jest jak rodzynek w keksie...(jeśli to wasze pierwsze kroki w moder to można przymknąć oko) ale
więcej konsekwencji i systematyczności życzę..

PS. Dziękuję za odpowiedź dotyczącej dr K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
21 września 2007r. o 10:36
Ja jak najbardziej polecam doktora Bartkowiaka super lekarz na prawdę. Od samego początku ciąży chodzę do niego w 6 tygodniu dowiedziałam się, że jestem w ciąży do dzisiaj jest wszystko w jak najlepszym porządku z czego się bardzo cieszę. Chodząc do niego zawsze jestem ciepło i miło przyjęta czy to państwowo czy też prywatnie nie ma mniejszego znaczenia za każdym razem ma czas na to żeby ze mną porozmawiać przy badaniu może znajdować się mój mąż co jest dla mnie dużym wsparciem :) Jest to moja pierwsza ciąża więc strasznie się boję i wszystkich opinii słucham uważnie, ale np. na dr.J. też słyszałam wiele nie przyjemnych opinii sama do niej chodziłam, ale jak nie byłam w ciąży teraz nie wiem jaka jest w każdym bądż razie moja znajoma rodziła w złotoryji i nie jest zadowolona ;/ każdy znajdzie sobie jakiś drobiażdżek ... tak to już jest. Wszyscy tylko narzekają, ale liczcie się z tym, że to są tylko ludzie tacy jak inni. Ja polecam z całego serca dr.Bartkowiaka jak dla mnie lekarz ten zna się na rzeczy !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
21 września 2007r. o 17:08
~przyszła mama napisał(a): Z tego co wiem od pracownic szpitala we Lwówku ,oddział położniczy w tamtym szpitalu przestaje istnieć:( Cóż pozostaje Nam Goerlitz lub Lubań albo uchowaj inny polski zakład usług medycznych (czyt.rzeźnia)- zdecydowanie wolę to pierwsze i jeśli chodzi o zdrowie dziecka- cena nie ma znaczenia..........A dzięki jednemu z lekarzy wymienionych powyżej straciłam już dziecko i uważam ze jedynym normalnym lekarzem jest dr Choma z czym na pewno nie zgodzi się wiele matek.......Co niektórych docenia się po czasie....


a ja sie zgodze :) dzieki jego pomocy donosilam i urodzolam cudowne dziecko ;)

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madoks niezalogowany
21 września 2007r. o 17:40
Doktor Choma ? Owszem lekarz może i dobry ale nie miły, chamski, ordynarny. Moja córka miała do czynienia z tym lekarzem i powiedziała że do chamów chodzić nie będzie. Co z tego że on dobry, powinien jeszcze być miły dla pacjentki a przynajmniej nie chamski i nie ordynarny gbur!!!!! Wolę innych lekarzy. Pozdrawiam tylko miłych lekarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
21 września 2007r. o 18:53
~Madoks napisał(a): Doktor Choma ? Owszem lekarz może i dobry ale nie miły, chamski, ordynarny. Moja córka miała do czynienia z tym lekarzem i powiedziała że do chamów chodzić nie będzie. Co z tego że on dobry, powinien jeszcze być miły dla pacjentki a przynajmniej nie chamski i nie ordynarny gbur!!!!! Wolę innych lekarzy. Pozdrawiam tylko miłych lekarzy.


to pewnie trafila na zly dzien :P ja chodze do niego od 6 lat i nigdy nie zauwazylam zeby byl chamski lud gburowaty :)

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2007r. o 22:49
Wikunia napisał(a):
~Madoks napisał(a): Doktor Choma ? Owszem lekarz może i dobry ale nie miły, chamski, ordynarny. Moja córka miała do czynienia z tym lekarzem i powiedziała że do chamów chodzić nie będzie. Co z tego że on dobry, powinien jeszcze być miły dla pacjentki a przynajmniej nie chamski i nie ordynarny gbur!!!!! Wolę innych lekarzy. Pozdrawiam tylko miłych lekarzy.


to pewnie trafila na zly dzien :P ja chodze do niego od 6 lat i nigdy nie zauwazylam zeby byl chamski lud gburowaty :)


ja również nie polecam dortora CH. Przepisuje leki bez zadnego wywiadu lekarskiego, narażając zadrowie pacjentek....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
1 października 2007r. o 8:26
nO TO PIĘKNIE, PIĘKNIE...

... napiszcie coś więcej o dr Danucie J. Jestem w ciąży i chciałabym , aby to ona tę ciążę poprowadziła, gdzyż mam wskazanie do cc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo