Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~MAMA niezalogowany
25 listopada 2007r. o 14:07
dopłać 20zł i NIE IDŹ DO TEGO LEKARZA,ja mam złe osobiste doświadczenia zanim zaszłam w ciążę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magdalunia niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 0:19
Proszę napisać mi jak najwięcej o szkole rodzenia w Bolesławcu,bo najprawdopodobniej zdecyduję się tu rodzić.Ile razy trzeba pójść do tej szkoły rodzenia,aby wpuścili mężą do porodu rodzinnego,czy można nie chodzic do szkoły rodzenia a rodzić z meżem za kasę?czy opłacałyście położne z Bolesławca,aby mieć lepsza opiekę i ciekawi mnie czy w szpitalu w Bolesławcu pracuje dr.Kukuła?bo ja chodzę właśnie do niego i miałam przez to rodzic w Lubaniu ,ale jeśli to prawda,że ma dyzury w Bolesławcu także to zdecyduję sie tu i zaryzykuję,aby na sobie sprawdzić czy faktycznie w Bolesławcu jest aż tak żle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ostrożna mama niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 11:23
~magdalunia napisał(a): Proszę napisać mi jak najwięcej o szkole rodzenia w Bolesławcu,bo najprawdopodobniej zdecyduję się tu rodzić.Ile razy trzeba pójść do tej szkoły rodzenia,aby wpuścili mężą do porodu rodzinnego,czy można nie chodzic do szkoły rodzenia a rodzić z meżem za kasę?czy opłacałyście położne z Bolesławca,aby mieć lepsza opiekę i ciekawi mnie czy w szpitalu w Bolesławcu pracuje dr.Kukuła?bo ja chodzę właśnie do niego i miałam przez to rodzic w Lubaniu ,ale jeśli to prawda,że ma dyzury w Bolesławcu także to zdecyduję sie tu i zaryzykuję,aby na sobie sprawdzić czy faktycznie w Bolesławcu jest aż tak żle?


KOBIETO!NIE RYZYKUJ ZDROWIA DZIECKA. POCZYTAJ INFORMACJE O USZKODZENIACH SPLOTU BARKOWEGO! NIE RYZYKUJ-ZMIEŃ SZPITAL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~splot barkowy- USZKODZONY W BOLESŁAWCU niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 11:27
http://www.splotbarkowy.mojeforum.net/viewtopic.php?p=5428
http://www.splotbarkowy.mojeforum.net/viewtopic.php?p=1028
http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/julia_adu/index.php?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 18:29
jestem w 38 tygodniu chodzilismy z mezem do szkoly rodzenia bedzie przy porodzie panie w szkole sa super bylismy na porodowce jest tam bardzo przyjemnie bardzo mila atmosfera tepanie ktore juz urodzily bardzo chwalily sobie opieke a te co narzekaja to ciekawi mnie czy jak by rodzily w innym miescie mialy by trudny porod lub inne nieprzyjemnosci co by wtedy mowily powtarzac plotki kazdy moze wszedzie dobrze gdzie nas niema w kazdym szpitalu zdarzaja sie jakies wpadki niema idealnego ani lekarza ani szpitala ja bede rodzic w bolcu i wcale sie nie boje co ma byc to bedzie i przestancie powtarzac bzdury w lubiniu super a moja kuzynka tam rodzila i jest zawiedziona wszedzie cos sie wydarzy kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi to wszystko drazni mnie to jak tak oczerniacie wszystkich sluchajac co kto powie kazdy doda cos od siebie i ploty gotowe polecam szkole rodzenia jest super nic sie nie placi porod rodzinny tez darmowy tylko trzeba byc co najmniej 6 razy na zajeciach pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do też przyszłej mamy niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 20:42
~ napisał(a): jestem w 38 tygodniu chodzilismy z mezem do szkoly rodzenia bedzie przy porodzie panie w szkole sa super bylismy na porodowce jest tam bardzo przyjemnie bardzo mila atmosfera tepanie ktore juz urodzily bardzo chwalily sobie opieke a te co narzekaja to ciekawi mnie czy jak by rodzily w innym miescie mialy by trudny porod lub inne nieprzyjemnosci co by wtedy mowily powtarzac plotki kazdy moze wszedzie dobrze gdzie nas niema w kazdym szpitalu zdarzaja sie jakies wpadki niema idealnego ani lekarza ani szpitala ja bede rodzic w bolcu i wcale sie nie boje co ma byc to bedzie i przestancie powtarzac bzdury w lubiniu super a moja kuzynka tam rodzila i jest zawiedziona wszedzie cos sie wydarzy kazda z nas jest inna i inaczej przechodzi to wszystko drazni mnie to jak tak oczerniacie wszystkich sluchajac co kto powie kazdy doda cos od siebie i ploty gotowe polecam szkole rodzenia jest super nic sie nie placi porod rodzinny tez darmowy tylko trzeba byc co najmniej 6 razy na zajeciach pozdrawiam


JULKA, data urodzenia 23 kwietnia 2004 -TO NIE PLOTKA !!! TO FAKT
inne fakty już doczekały się postępowania w Bolesławieckim sądzie-może prasa sie tym zajmie

życzę powodzenia każdej mamie, mnie drażni jak ślepo wierzycie ... że tu się rodzi po ludzku [ dopóki tak myślicie-dopóty nic się nie zmieni], ja tak nie myślę , nie urodzę więcej w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama bez etatu niezalogowany
28 grudnia 2007r. o 22:35
Bardzo współczuję Pani,której niunia ma uszkodzony bark....ale wiem,że takie coś się może przydażyć każdej rodzącej kobiecie.Nie można osądzać całego oddziału po kilku takich wydarzeniach(bardzo przykrych dla zainteresowanych)Takie lub jeszcze inne,jeszcze bardziej straszne historie są na wielu oddziałach położniczych w Polsce!Czytacie pewnie fora dla przyszłych i obecnych mam,tam poruszane są różne problemy i tragedie!Żal mi każdego maleństwa,które musi cierpieć i to niepotrzebnie!Nie chcę bronić bolesławieckiej porodówki,ale rodziłam tam AŻ 2 razy i naprawdę nie narzekam a moge nawet śmiało napisać,że jestem bardzo zadowolona a wiem co piszę bo moje dzieci rodziły sie "droga naturalną"a ważyły każde grubo ponad 4 kilo!Lekarz to też człowiek......i ma prawo do pomyłki!Wiem,że to zadne pocieszenia dla rodzica,który ma chore dziecko i to chore z winy lekarza!Trzeba nauczyc sie wybaczać i żyć dalej!Ogólnie polecam "naszą"porodówkę"jest oki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2275
#magdalunia nieaktywny
28 grudnia 2007r. o 23:42
a jesli bedę 2 lub 3 razy w szkole rodzenia to co nie wpuszczą męża do porodu?bo ja słyszałamj,że panie są tak uprzejmę i nie robią problemów i nawet po 2spotkaniach wystawia certyfikat.No myśle ,że skoro mam termin na koniec stycznia to już więcej mogę nie zdążyć i nikt nie będzie mi tego utrudniał.A jesli chodzi o te sploty to bardzo współczuje mamom dzieciaczków ,jednakze codziennie rodzą się tam dzieci i chyba odsetek procentowy uszkodzeń jest minimalny ,chyba zaryzykuję jednak,zastanowie się jeszcze i czekam na dalsze opinie i informacje czy dr.Kukuła pracuje w Bolesławcu obecnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima