Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

4940
#rock4 nieaktywny
21 maja 2011r. o 11:41
może powiecie, że się czepiam, ale dlaczego w temacie w którym wyraźnie jest napisane "żłobek" rozpisujecie się nt. przedszkoli w naszym mieście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
21 maja 2011r. o 12:18
Ja tez sie zastanawiam dlaczego w tym temacie pisza w wiekszosci o przedszkolu? Popieram poprzednika. W temacie dofinansowan dla dzieci powinnismy z petycjami do prezydenta uderzyc. Oni znajda fundusze tylko trzeba im przypomniec o dzieciach. Ja bylam i dopytywalam. Wierze ze jesli rodzice sie faktycznie zaczna interesowac to te pieniadze sie znajda. Urzad ma mozliwosc pozyskiwania takich dofinansowan, ale jesli rodzice nie beda interweniowac to Urzad nie bedzie sie staral o pozyskanie srodkow a co za tym idzie pozostanie tak jak jest czyli "lipnie".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~czepiasz się niezalogowany
21 maja 2011r. o 20:43
rock4 napisał(a): może powiecie, że się czepiam, ale dlaczego w temacie w którym wyraźnie jest napisane "żłobek" rozpisujecie się nt. przedszkoli w naszym mieście?


dlatego, że przedszkole na Bankowej robi zapisy do żłobka-zatem temat przedszkola o tyle słuszny, że na podstawie tego, co już jest w przedszkolu [ od 2 roku zycia] zakłądając, że dyrekcja i właściciel ten sam =sporo można powiedzieć o tym przyszłym żłobku w zakresie organizacyjnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2011r. o 20:44
~Jola napisał(a): Ja tez sie zastanawiam dlaczego w tym temacie pisza w wiekszosci o przedszkolu? Popieram poprzednika. W temacie dofinansowan dla dzieci powinnismy z petycjami do prezydenta uderzyc. Oni znajda fundusze tylko trzeba im przypomniec o dzieciach. Ja bylam i dopytywalam. Wierze ze jesli rodzice sie faktycznie zaczna interesowac to te pieniadze sie znajda. Urzad ma mozliwosc pozyskiwania takich dofinansowan, ale jesli rodzice nie beda interweniowac to Urzad nie bedzie sie staral o pozyskanie srodkow a co za tym idzie pozostanie tak jak jest czyli "lipnie".


Opłata za przedszkole od września wzrośnie o ok. 100 złotych- bo maisto ma takei długi, że nie stac na utrzymywanie przedszkoli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
21 maja 2011r. o 21:05
~czepiasz się napisał(a): dlatego, że przedszkole na Bankowej robi zapisy do żłobka-zatem temat przedszkola o tyle słuszny, że na podstawie tego, co już jest w przedszkolu [ od 2 roku zycia] zakłądając, że dyrekcja i właściciel ten sam =sporo można powiedzieć o tym przyszłym żłobku w zakresie organizacyjnym

a to trochę zmienia postać rzeczy, choć przyznam że nie zauważyłem tej uwagi wcześniej... albo mi umknęło, albo nikt nie powiązał wcześniej tych dwóch spraw
czepiasz się: dzięki za wyjaśnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gilu niezalogowany
25 maja 2011r. o 22:36
Prywatny żłobek w Bolesławcu - to jest temat! A nie przedszkola! chos to tez bardzo istotne :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 maja 2011r. o 23:00
Osoby wypowiadajace sie negatywnie o przedszkolu na bankowej sa w wielkim bledzie.Pracuje tam 8 wspanialych pan ,ktore dzieci bardzo lubia .Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona i polecam to przedszkole.Dzieci tez zauwazylam ze chetnie biegna na sale.Wiadomo sa dzieci ktore placza przy rozstaniu sie z rodzicami ale napewno to nie wina personelu przedszkola tylko dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zabrakło czegoś niezalogowany
26 maja 2011r. o 13:18
~ napisał(a): Osoby wypowiadajace sie negatywnie o przedszkolu na bankowej sa w wielkim bledzie.Pracuje tam 8 wspanialych pan ,ktore dzieci bardzo lubia .Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona i polecam to przedszkole.Dzieci tez zauwazylam ze chetnie biegna na sale.Wiadomo sa dzieci ktore placza przy rozstaniu sie z rodzicami ale napewno to nie wina personelu przedszkola tylko dziecka.


Moja Droga Pani, jestem osobiście wstrząśnięta tym, co Pani pisze w ostanim zdaniu, " dziecka wina,że płącze".
Nikt w negatywnych postach nie napisał , że jest problem , bo dzicko płacze.
Na liście od września niektórych dzieci nie będzei. Zostaną przepisane do przedszkoli publicznych, wktórych rodzice złożyli stosowne dokumenty.
Powód :
1. akcja Plac Zabaw OLI w dniu kontroli Sanepidu
2. odbieram dziecko o godz. 15:55 , a pani myjąca podłogę w obecności nauczyciela nauczania przedszkolnego i przy dziecku robi uwagę : " co, o dziecku pani zapomniała?", a ja na to " ale jeszcze nie ma 16:00" , nastąpił kolejny komentarz

Klient jest niezadowolony z usługi zatem klient zmnienia "firmę " , na taką , gdzie przynajmniej w teorii w grupie jest 25 dzieci , a zajmują sią tą grupa min. 3 panie.
Przedszkole czynne jest min. do 16 i nikt nie robi uwag, że dziecko jest odbierane ostanie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.