Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prywatny żłobek w Bolesławcu

~mummmy niezalogowany
26 maja 2011r. o 16:27
juz są wyniki rekrutacji w panstwowym zlobku - masakra nie?
moj synek sie nie dostal, nie wiem co trzeba zrobic, zeby tam sie dostac

szok!!!
:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 maja 2011r. o 16:52
pisz odwołanie
pani Boratynska i nowa naczelnik Sulska twierdzą , że jest miejsce dla każdego, kto tego potrzebuje, no i że rodzice sami sobie winni jak się nie odwołują , bo na początku września zawsze ktos rezygnuje i miejsce się robi dla tych z odwołań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zainteresowana niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 11:15
Witam chciałam zapytać czy już coś wiadomo co z tym niby żłobkiem na Łukasiewicza, miała być jakaś strona internetowa od końca maja, a ja niestety nie mogę jej znaleźć w internecie. Proszę o jakieś informacje czy ta placówka będzie otwarta od września i o ewentualny kontakt (maila, tel lub stronę internetową) do osób które mają owy żłobek prowadzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gugumak niezalogowany
16 czerwca 2011r. o 14:41
~zabrakło czegoś napisał(a):
~ napisał(a): Osoby wypowiadajace sie negatywnie o przedszkolu na bankowej sa w wielkim bledzie.Pracuje tam 8 wspanialych pan ,ktore dzieci bardzo lubia .Ja osobiscie jestem bardzo zadowolona i polecam to przedszkole.Dzieci tez zauwazylam ze chetnie biegna na sale.Wiadomo sa dzieci ktore placza przy rozstaniu sie z rodzicami ale napewno to nie wina personelu przedszkola tylko dziecka.


Moja Droga Pani, jestem osobiście wstrząśnięta tym, co Pani pisze w ostanim zdaniu, " dziecka wina,że płącze".
Nikt w negatywnych postach nie napisał , że jest problem , bo dzicko płacze.
Na liście od września niektórych dzieci nie będzei. Zostaną przepisane do przedszkoli publicznych, wktórych rodzice złożyli stosowne dokumenty.
Powód :
1. akcja Plac Zabaw OLI w dniu kontroli Sanepidu
2. odbieram dziecko o godz. 15:55 , a pani myjąca podłogę w obecności nauczyciela nauczania przedszkolnego i przy dziecku robi uwagę : " co, o dziecku pani zapomniała?", a ja na to " ale jeszcze nie ma 16:00" , nastąpił kolejny komentarz

Klient jest niezadowolony z usługi zatem klient zmnienia "firmę " , na taką , gdzie przynajmniej w teorii w grupie jest 25 dzieci , a zajmują sią tą grupa min. 3 panie.
Przedszkole czynne jest min. do 16 i nikt nie robi uwag, że dziecko jest odbierane ostanie .






To prawda!! Ja tez kilka razy zostałam upomniana, ze za późno odbieram dziecko. Nigdy nie przyszłam po mojego malucha później niż o 15.50. Wydaje mi się, ze prywatny punkt powinien być otwarty co najmniej do 16.30 z uwagi na rodziców kończących prace o 16.00. Przecież nie wszyscy maja dziadków!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
16 czerwca 2011r. o 19:17
~gugumak napisał(a): ...Wydaje mi się, ze prywatny punkt powinien być otwarty co najmniej do 16.30 z uwagi na rodziców kończących prace o 16.00. Przecież nie wszyscy maja dziadków!!!

a co jeśli rodzice kończą pracę o 17?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 czerwca 2011r. o 13:28
Zamysł dobry, ale czcionka na stronie masakryczna, zmiencie bo potwornie ciezko się czyta dlugi tekst. Zycze powodzenia. Zastanawiam się tylko, w ktorym to dokladnie miejscu jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~giniolek niezalogowany
24 czerwca 2011r. o 9:00
dzieciusie mają czynne do 17-tej bodajze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2011r. o 10:21
(...)

Zmoderowano 24.06.2011 godz.21:56 - powód: Zapraszam do działu reklamy lub ogłoszeń :) (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima