Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

5007
#LINKA nieaktywny
3 kwietnia 2011r. o 16:36
Ania81 napisał(a):
LINKA napisał(a): ja chodzę z synkiem do dr Broniszewskiej która przyjmuje w stomadencie wypisuje mi leki na alergie a na testy i odczulanie przyjmuje u siebie już odpłatnie i moim zdaniem to lepsze rozwiązanie niż jezdzić z dzieckiem do Legnicy na nfz bo trzeba wziąść pod uwagę koszty dojazdu,czas itd a Pani doktor stosuje najnowsze metody odczulania bez żadnych szczepionek.


Chodzi o dobrego allergologa.Ja w swoim poście podałam linka iz jestem zadowolona.Nie wiem co według Ciebie ma znaczyć opinia twoja z wyjazdami i kosztami.
Dla niektórych rodziców zdrowie najważniejsze:)
Fak może to wiekszy koszt ale skuteczny przynajmiej w moim przypaku.A raczej mojego dziecka.W Bolesławcu nie potrafiono go wyleczyć i leczona go na wszystko tylko nie na odczulanie.
Jeśli chodzi o nowoczesne formy leczenia nie narzekam i moje dziecko nie dostawało żadnych szczepionek tylko inchalację wziewną.:)
A lek który kosztuje ponad stówę zapłaciłam 3,25zł:)więc moim zdanien na NFZ warto było pojechac:)
Dzwonisz dzis i od reki Pani Cie rejstruje.I nie czeka się tygodniami.

i czemu się czepiasz?czytaj ze zrozumieniem !! chodziło dziewczynie o alergologa w Bolesławcu tak?wyraziłam swoją opinię tak jak Ty swoją !! ja bardzo sobie chwalę dr Broniszewską i uważam ją za dobrego alergologa !! Zdrowie mojego dziecka jest dla mnie najważniejsze tak dla Twojej wiadomości !! wolę na miejscu zapłacić za dobre leczenie niż męczyć dziecko dodatkowo podróżą.to oczywiście jest moje zdanie. :) a skoro dla Ciebie koszty nie są ważne to trzeba było zapłacić za lek dla Twojego dziecka stówe a nie 3,25 ;) inni by skorzystali ;) i przypominam Ci temat:Alergolog w Bolesławcu !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kika niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 17:31
Jestem alergikiem i leczę się tylko u dr Marii Wasilewskiej - Saleh w Chojnowie . Rejekupczycja od poń rano nr tel do Chojnowa - 76 818 80 11 . Przychodnia na ulicy Szpitalnej . Bardzo polecam , miła pani doktor , która bardzo mi pomogła , także w sprawach laryngologicznych (jest laryngologiem także) , ale jadąc do niej trzeba poświęcić cały dzień - tyle ludzi .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 17:40
Problem polega na tym, ze jak ma sie alergie, to nalezy dojsc do momentu, kiedy zaczniesz sie odczulac. Sama bylam ofiara pseudoalergologow z b-c, ktorzy ladowali we mnie sterydy i przez dlugi czas mialam stany astmatyczne. Obecnie koncze odczulanie u fachowca, szefowej kliniki alergologii akademii medycznej we wrocku i to moge nazwac autentycznym leczeniem mojej alergii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 18:31
A czy ktoś miał robione testy metodą Polycheck? Jak jest cena?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kika niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 21:30
~mea napisał(a): Problem polega na tym, ze jak ma sie alergie, to nalezy dojsc do momentu, kiedy zaczniesz sie odczulac. Sama bylam ofiara pseudoalergologow z b-c, ktorzy ladowali we mnie sterydy i przez dlugi czas mialam stany astmatyczne. Obecnie koncze odczulanie u fachowca, szefowej kliniki alergologii akademii medycznej we wrocku i to moge nazwac autentycznym leczeniem mojej alergii.


Co do odczulania - zdania są podzielone na ten temat , zwłaszcza wśród lekarzy , czy jest ktoś kto się odczulał i wyleczył się z alergii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 kwietnia 2011r. o 23:05
~kika napisał(a):

Co do odczulania - zdania są podzielone na ten temat , zwłaszcza wśród lekarzy , czy jest ktoś kto się odczulał i wyleczył się z alergii?
mój tato chodzi; na odczulanie do pana M. 4lata... i wkoncu ma świety spokój... troche to kosztuje ale warto... teraz sporadycznmie chodzi raz na pol roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5847
#RO nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 7:39
a ile kosztuje odczulanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5693
#rasia nieaktywny
4 kwietnia 2011r. o 9:14
RO napisał(a): a ile kosztuje odczulanie?

i to jest kluczowe pytanie pan doktor zaproponował:
sama szczepionka 360, i nie dodał ze każde szczepienie 50zł co po mnożone przez około 30 daje około 1500 (koszt na około 1,5 roku).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza