Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Alergolog w Bolesławcu

~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 9:58
Nom mój pracił jakos 450 za te leki.. i później za każde odczulanie albo 50 albo 100zł... czyli troche jest...ale ma świety spokój i sie nie męczy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 10:09
Czy pisząc pan M. masz na myśli pana Markiewicza? Zaczęłam chodzić do niego z synem i mam mieszane uczucia co do kosztów. Wizyta 100 zł, testy 400 zł ceny szczepionek też chyba są zawyżone. Dowiedziałam się że szczepionki są w części refundowane lekarz o tym nie informuje. Na to wszystko mogę się zgodzić bo jadąc do Wrocławia czy innego miasta koszty mogą wyjść podobne tylko czy ten lekarz jest dobrym specjalistą, czy warto do niego chodzić, czy widać efekty jego leczenia? Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym lekarze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 10:18
Tak Pana Markiewicza. Tato chodzi do zgorzelca. Za testy też płacił 400zł. Ceny szczepionek są zawyzone to sie zgadza. Popros o recepte i wykup sama mój tato po jakims czasie tak zrobil:) ten lekarz jest dobrym specjalista... chodze teraz z moim synem... wkoncu ja i on ma przespane noce. ale to jeszcze nie koniec... jeszcze nam to troche potrwa... Tato jak pisłam chodzi raz na pol roku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobry Alergolog niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 12:54
Polecam Pania Doktor Marciniak we Wroclawiu na Uczniowskiej, ma Doktorat nauk medycznych, swietny kontakt z dziecmi a testy kosztuja u niej 80zl a nie 400zl, poza tym wizyta 100zl. Przyjmuje w gabinecie prywatnym od poniedzialku do soboty, dojazd dobry z autostrady bo gabinet miesci sie na Partynicach, super lekarz jezdze do niej ze swoim dzieckiem 3 -ci rok, ktore ma astme i bardzo nam pomogla. Poza tym dziecku mozna podawac szczepionke doustna, koszt to okolo 250zl i wystarcza na 3 miesiace. Jesli chcesz wiecej informacji to pisz na [email protected]
POWODZENIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 14:52
~kika napisał(a):
~mea napisał(a): Problem polega na tym, ze jak ma sie alergie, to nalezy dojsc do momentu, kiedy zaczniesz sie odczulac. Sama bylam ofiara pseudoalergologow z b-c, ktorzy ladowali we mnie sterydy i przez dlugi czas mialam stany astmatyczne. Obecnie koncze odczulanie u fachowca, szefowej kliniki alergologii akademii medycznej we wrocku i to moge nazwac autentycznym leczeniem mojej alergii.


Co do odczulania - zdania są podzielone na ten temat , zwłaszcza wśród lekarzy , czy jest ktoś kto się odczulał i wyleczył się z alergii?


no skoro ja majac stan astmatyczny i zazywajac regularnie wziewy po 5 latach odczulania nie stosuje zadnego z medykamentow, ba nie mam nawet potrzeby zazywania lekow doraznych typu allertec, czuje sie dobrze i na testach widac regress,to chyba mozna:]

p.s. we wroclawiu mozecie odczulac sie za zupelna darmoche:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
4 kwietnia 2011r. o 18:58
Rozumiem że jezdzisz do Wrocławia na wizyty prywatnie a odczulasz się na NFZ czy jest inaczej. A jeżeli prywatnie to ile płacisz za wizytę. I może podasz nazwisko pani doktor z Akademii. Będę wdzięczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
16 listopada 2011r. o 19:25
Przypominam temat.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
17 listopada 2011r. o 7:18
Czy ktoś leczył malutkie dziecko, które ma mniej niż rok z alergii?Czy można zrobić testy dziewięciomiesięcznemu dziecku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego