Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Orka" wystartowała
~aaa niezalogowany
17 sierpnia 2011r. o 11:37
~antysmrod napisał(a):
~aaa napisał(a): Ogólnie na orce jest ok,tylko ?mierdzi pod natryskami z odp?ywów i w toaletach

To nie pierdz tyle!

zabłysnąłeś/aś inteligencją :P BRAWO :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3754
#iwetka20 nieaktywny
22 sierpnia 2011r. o 20:50
Ja mam zastrzeżenia co do naszej Orki
1. Śmierdzi w przebieralniach
2. Nie ma odpływu albo jakiejś kratki na której można by było stanąć w przebieralni (jak się ściąga mokre stroje kąpielowe i cała woda ścieka z ciała to można się "zabić" na kafelkach)
3.Pod prysznicami i w toalecie również śmierdzi
4. Temperatura powietrza w przebieralni jest stanowczo za niska, moja córka po 5 minutach się trzęsie z zimna (chodzi mi oczywiście już po kąpaniu w basenie)
5. Suszarki do włosów mają za małą moc i żeby wysuszyć sobie i dziecku włosy trzeba około 0-15 minut (za które oczywiście się płaci)
6. W bufecie jest wiecznie syf na stolikach i na podłodze, a pan co podaje jedzenie ma bardzo ograniczone ruchy, nie potrafi przyjąć dwóch zamówień na raz, trzeba czekać aż zrealizuje jedno, następnie pan ma rękawiczkę tylko na jednej ręce a drugą (bez rękawiczki) dotyka jedzenia, jest to ohydne, pisze smsy (nie ściągając rękawiczki), wychodzi do sklepu ze strojami, na zewnątrz (chyba na papierosa) i też nie ściąga rękawiczki. Nie wiem po co on ją w ogóle ma. A na dodatek jak dzisiaj zamówiłam frytki to dostałam surowe, pan powiedział, że na instrukcji było podane, że jak jest rozgrzany olej to smażyć 3 minuty i tak smażył i on nie wie dlaczego są surowe. Porażka i tyle. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kol niezalogowany
22 sierpnia 2011r. o 21:05
no śmierdzi bo jest maly problem z kanalizacja. Musza to naprawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2011r. o 8:40
ORKA NIE dla dzieci
na pierwszy rzut wybija się ogromny smród chloru więc mało rodzinny ten basen-woda dla maluszków powinna być ozonowana a podejrzewam że opary chloru też zbyt bezpieczne nie są, ba widziałam

basen rodzinny jest ok jak przebywa w nim góra 40 osób z czego większość to małe dzieci, potem robi się tłok i każdy włazi na drugiego.

zimno i jeszcze raz zimno

natryski śliskie jak cholera żadnych kratek siatek czegokolwiek,dorośli zapewne mają to na uwadze ale dzieci....

smród toalet jak toi toi

PRZED BRAMKAMI SĄ TOALETY DLA KLIENTÓW i to jest chore jak próbuję z nich korzystać przed wejściem a panie sprawdzają czy aby na pewno korzystam z orki
I jeszcze OSTATNIO BYŁA MŁODA MAMA Z MALEŃSTWEM KTÓRE NIE BYŁO GRDZIE NAKARMIĆ PIERSIĄ W SPOKOJU I BEZ SMRODU PORAŻKA

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5613
#ona23 nieaktywny
23 sierpnia 2011r. o 9:09
faktycznie ten facet z bufetu to poprostu porażka, brudno tam, długo sie czeka na jedzenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
23 sierpnia 2011r. o 10:05
No to jeśli takie są fatalne warunki w Orce, to chyba wypadało by tę sprawę nagłośnić, czyż nie? Jakiś reportaż nakręcić czy cóś :P

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7421
#masii nieaktywny
23 sierpnia 2011r. o 12:30
Jak razi was brud czy jakieś inne sprawy to należy do zgłaszać do odpowiednich osób w Orce. Ewentualnie zawsze można wybrać inne kąpielisko skoro wszędzie jest tak super a tylko u nas jest kiepsko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
23 sierpnia 2011r. o 12:36
Wiolizna napisał(a): No to jeśli takie są fatalne warunki w Orce, to chyba wypadało by tę sprawę nagłośnić, czyż nie? Jakiś reportaż nakręcić czy cóś :P


to się nadaje do "Sprawy dla reportera", a nawet "Uwaga TVN" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.