Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Orka" wystartowała
~ niezalogowany
15 sierpnia 2011r. o 22:33
Prysznic na waleta?
Kiedys poruszylem taki temat
Zmienilo sie cos?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nie niezalogowany
15 sierpnia 2011r. o 22:39
Niestety , szczególnie stare , roztyłe baby uwielbiają brać prysznic na waleta. Ostatnio jedna taka kąpała się piętnaście minut , zmieniając dwa razy natryski . Normalnie żygać się chce . Mogły się rozbierać 40 lat temu , teraz powinny się do trumny ubrać w golf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 8:01
~Nie napisał(a): Niestety , szczególnie stare , roztyłe baby uwielbiają brać prysznic na waleta. Ostatnio jedna taka kąpała się piętnaście minut , zmieniając dwa razy natryski . Normalnie żygać się chce . Mogły się rozbierać 40 lat temu , teraz powinny się do trumny ubrać w golf.


A co ? mierzyłeś czas ??. Trzeba było wyjść, a nie stać i patrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2407
#Cecil nieaktywny
16 sierpnia 2011r. o 8:05
a ja słyszałam, źe w Orce są w wodzie groźne bakterie
Czy ktoś coś o tym słyszał??
troche się boję wyjść na basen, choć to może być tylko plotka

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DD niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 8:56
Cecil napisał(a): a ja słyszałam, źe w Orce są w wodzie groźne bakterie
Czy ktoś coś o tym słyszał??
troche się boję wyjść na basen, choć to może być tylko plotka


Żartujesz chyba co ??? .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~salsa niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 10:18
Z Orką coraz gorzej...
1. strasznie smierdzi
2. rano nie wiem jak popołudniu ale z rana woda jest strasznie zmina i chodzi mi tu o brodzik dla najmłodszych... zdecydowanie nie ma tam 33 stopni jak informuje tablica
3. Orka ma niecałe 3 miesiaca a juz: to jakuzzi (czy jak to sie tam pisze) nie działa bo cos tam sie zatkało, jedna rura nie działa, czy ktoś zwrócił uwage na te koszyczki na mydełko pod prysznicami?? tak samo przy tej tzn "dzikiej rzece" wszystko zjada rdza
4. juz nie wspomne o ratownicce na kacu, ktora zamiast pilnowac ludzi lezała sobie na jednej z laweczek

Jak tak to wyglada po 3 miesiacach pracy to co bedzie na rok i wiecej... fuszerka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
16 sierpnia 2011r. o 11:11
Byłem w weekend i nie mam żadnych istotnych zastrzeżeń. Wszystko działało bez problemu, można było korzystać ze wszystkich atrakcji.

Jedyny brak z mojego punktu widzenia to prawdziwa szatnia rodzinna ale nie ma ich na każdym basenie, a poza tym bez tego też można dać sobie radę.

Odnośnie uwag pozostałych osób - nie zauważyłem problemów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2011r. o 11:28
~ napisał(a):
~Nie napisał(a): Niestety , szczególnie stare , roztyłe baby uwielbiają brać prysznic na waleta. Ostatnio jedna taka kąpała się piętnaście minut , zmieniając dwa razy natryski . Normalnie żygać się chce . Mogły się rozbierać 40 lat temu , teraz powinny się do trumny ubrać w golf.


A co ? mierzyłeś czas ??. Trzeba było wyjść, a nie stać i patrzeć.

Po pierwsze nie mierzyłeś , tylko mierzyłaś . Po drugie prysznic z dwójką małych dzieci trochę trwa , szczególnie gdy trzeba je pilnować żeby nie przyglądały się jakiejś rebece . Pomimo tego że zmieniłam natrys żeby cieci nie patrzyły , baba również zmieniła i znów podeszła obok . Specjalnie ?? Może ją to kręciło i takich jak ty . Mnie i moje dzieci zdecydowanie nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza