Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Orka" wystartowała
217
#Anonim217 nieaktywny
12 sierpnia 2011r. o 17:21
~ napisał(a):
tieri napisał(a):
a czy jak zapytałes instruktora to olał cię kiedyś??
trudno żeby stał cały czas przy nowicjuszach

a ja znam taką siłkę w mieście, gdzie instruktor zajmuje się nie tylko nowicjuszmi. Pozdro Paweł



czytaj ze zrozumieniem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 19:38
~macuzi napisał(a): Miałem dziś przyjemność odwiedzić nasz ukochany basen gdyż co tydzień chodzę z dzieckim na tzw. naukę pływania...
Niestety przy kasie niemiła niespodzianka: dziś jest dzień świąteczny usłyszałem i wejście jest droższe niż normalnie (wydaje mi się, że ok 20%).
Byłem mocno zdziwiony no ale decyzja o podniesieniu cen była podyktowana na pewno przez górę...
Zastanawiam się jak będzie za ponad 2 miesiące bo jeżeli basen będzie zamknięty 1.11 (poniedziałek) to już na pewno będzie otwarty 11.11 (piątek) i ceny znów będą wyższe (choć i tak nie jest wcale tanio.
Zapraszam do dyskusji !!


Temat o Orce już jest i zamiast zakładać kolejny, można się wypowiadać w już rozpoczętym.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 19:51
Od jakiegoś czasu chodzę niemal codziennie na Orkę. Wcześniej korzystałam tylko z Wrocławskiego Parku Wodnego. Dla kogoś, kto tylko pływa, nie ma żadnej różnicy, bo woda jest taka sama a i basen do pływania jest chyba takiej samej długości.
Różnicę widzę jednak w sprawach technicznych i w nich Wrocław wygrywa.
Najważniejsze, co zauważyłam i co mi przeszkadza w bolesławieckim basenie:
- brak wysokich szafek, takich, aby móc swobodnie na wieszakach rozwiesić ubrania (nie każdy przychodzi w dresie)
- brak lusterek w przebieralniach
- bardzo słabe suszarki (suszę włosy około 10 minut). Teraz można wyjść z mokrymi, w zimie będzie gorzej.
- długi czas oczekiwania na zdanie "zegarka". Ludzie wchodzą, są obsługiwani, a wychodzący stoi, stoi i stoi...
Poza tymi szczegółami nie ma się czego czepiać :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3053
#iga1 nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 20:08


Bolesławiec to nie Wrocław ale dobrze że nie mamy aż tak bardzo daleko do Wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 20:48
Nie chciałam niczego sugerować, oczywiście, że Bolesławiec to nie Wrocław, ale wydajność suszarek chyba nie ma nic wspólnego z lokalizacją. Zauważyłam różnicę, bo tylko z Wrocławiem mam porównanie i tam po prostu w tej i w innych wspomnianych przeze mnie kwestiach jest lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3053
#iga1 nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 21:00
suszarki i długi czas oczekiwania na zdanie "zegarka" to chyba największa "wada" "naszej" Orki, mogliby coś wreszcie z tym zrobić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
15 sierpnia 2011r. o 21:08
Mnie najbardziej wkurza brak lusterek w przebieralni, bo tak zwyczajanie po babsku, nie mam się gdzie umalować. Może to głupota, ale mnie to drażni i już :-)
Ale tak jak pisałam wcześniej, poza tymi kilkoma szczegółami nie ma co narzekać. Jest dobrze :-)
A najlepsze jest to, że honorują karty Benefit. Co prawda czas korzystania jest bardzo ograniczony, ale dobrze, że w ogóle można wejść, bo jak do tej pory żaden z bolesławieckich obiektów usługowych tych kart nie honorował :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co wy pitolicie niezalogowany
15 sierpnia 2011r. o 22:23
Przecież lusterka są w przebieralni , obok suszarek , na wszystkich ścianach . Nigdy nie widziałem żeby ktoś czekał na zdanie zegarka (no chyba że w dniu otwarcia) , zresztą na ścianie przy ławkach gdzie przebiera się buty , wisi czytnik , którym zatrzymujemy czas gdy jest kolejka.
Wkurza mnie natomiast to że ciągle są jakieś awarie , ale za bilety nikt nie zwraca . Wchodząc płacę za wszystkie atrakcje (basen , dżakuzi , rwącą rzekę , gejzery , zjeżdżalnie ) , jeżeli któraś nie działa to oczekuję zwrotu za część biletu , a nie jakiegoś tłumaczenia.
Jeżeli tory na sportowym są do ciągłego pływania , to oczekuję że nie będzie na nich ojciec , czy matka uczyła syna , czy córkę pływać . Od tego jest basen rekreacyjny , z częścią do nauki pływania . Cóż , to tak jak z prysznicem na waleta , niektórzy po prostu mają gdzieś zasady panujące w danym środowisku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.