Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Orka" wystartowała
~marcia niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 21:53
No, no...ja też jestem zaskoczona- pozytywnie!! jestem samotną matką i nie uważam żeby basen był drogi!!! a do tego jest czyściutko, tak wiele atraakcji dla dzieci i bezpiecznie!!! owszem dopłaciłam za pare minut bo nie wyrobiłam się w czasie ale wiem, że następnym razem spokojnie dam rade!!! Moja córka była taaka szczęśliwa i ja również, uwazam, że naprawde klasa!!! jestem pewna, że będą jakieś promocje czy coś w ten deseń!! tylko przestańcie nażekać, zacznijcie cieszyć sie, bo naprawde warto!! ja nie jestem zwolenniczką naszego prezydenta ale za ten basen serdecznie dziękuje!! bo niestety każdy wyjazd do agua-parku wiąże się z ogromnymi kosztami- dojazd, obiadek..., a tu mamy na miejscu i do tego naprawde klasa!!!! Gratuluje Prezesowi i życze powodzenia!!!! to jedyna taka świetna atrakcja dla całej rodziny nie zależnie od pogody!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pawlo niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 22:11
ABSURDY REGULAMINU jak na takie miasto basen jest w porządku ale jak zwykle muszą być jakieś absurdalne regulaminy jak na przykład niewolno przebywać na basenie w jakimkolwiek ubraniu moja żona jest w dziewiątym miesiącu ciąży ratownik podszedł i powiedział musi pani ubrać struj kąpielowy, żona była ubrana w krótki rękawek i krótkie spodenki nie miała ochoty się kąpać byłem na wielu basenach na całym świecie o takim czymś nie słyszałem tym bardziej kobiecie w tak wysokiej ciąży wstyd!!!!!!!!!!!!!! wstyd!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcia niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 22:32
to może wystarczyło poprosić kierownika?? myśle, że zostałoby załtwione pozytywnie natychmiast!!! a zachowanie ratownika bylo lekko niestosowne co???a który to???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P4 niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 22:57
ratownik wykonywal swoja prace. Jest regulamin to trzeba go przestrzegac. Jak sie nie podobalo t tak jak wyzej napisali do kierownika, prezesa a nie ratownika sie czepiac. Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P4 niezalogowany
6 czerwca 2011r. o 22:59
jeszcze jedno

~pawlo napisał(a): żona była ubrana w krótki rękawek i krótkie spodenki nie miała ochoty się kąpać


To po jaka cholere szla na basen? jak nie chciala sie kapac mogla isc na lody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~|~ niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 16:01
Poza tym te ubranie to wielkie siedlisko bakterii przyniesionych z dworu, więc lepiej jak by go nie miała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 17:20
Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale muzyka na basenie jest stanowczo za głośna. Powinna się tylko "sączyć" delikatnie z głośników a nie jazgotać jak na dyskotece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2011r. o 18:07
k1p napisał(a): Szkoda, bo ja nie zawsze mam ochotę pływać. A dziecka samego, bez mojej opieki nie puszczę. Więc będę musiała zapłacić i za siebie :-(


jaki byłby interes gdyby przyszło 100 osób z dziećmi do 3 lat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza