Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~Grażyna niezalogowany
17 września 2017r. o 19:30
Oddam za darmo :

Zestaw mebli pokojowych w kolorze ciemny połysk > szerokosc poszczegolnych elemtow 90 cm. Wysokość ok. 220cm

Tel: do kontaktów > 507 078 305
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15933
#robcio1978s nieaktywny
17 września 2017r. o 20:39
Oddam komplet kinkietów za dużą kawę nescafe.
tel.604-427-893[img=1505673584_5nc2wdy.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jacek niezalogowany
19 września 2017r. o 7:48
Jakich sklepików brakuje w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Justyś niezalogowany
19 września 2017r. o 8:01
~~jacek napisał(a): Jakich sklepików brakuje w Bolesławcu?


Przede wszystkim brakuje sklepików - MAŁYCH OSIEDLOWYCH: ze świeżymi bułeczkami, podstawowymi produktami spożywczymi. U mnie na osiedlu na początku były takie 3 sklepiki i 1 mięsny !!!!!! Teraz nie ma żadnego i muszę traktowac za sklep osiedlowy Biedronkę /bo tylko ona jest najbliżej/! A to wcale nie ułatwia codziennych zakupów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec Dobrej. niezalogowany
19 września 2017r. o 11:34
Czy myślicie że w Dobrej przydałby się sklep osiedlowy? Ten obecny za torami to porażka nic tam nie ma a jeśli już to ceny z kosmosu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 września 2017r. o 12:25
~~mieszkaniec Dobrej. napisał(a): Czy myślicie że w Dobrej przydałby się sklep osiedlowy? Ten obecny za torami to porażka nic tam nie ma a jeśli już to ceny z kosmosu.


mieszkam w Dobrej,, ale nie pomogę....w tym sklepie byłem tylko raz, podczas spaceru kupiłem browarka....i rzeczywiście dużo drożej niż w bc...pracuję w bc, więc tam robię zakupy...po drugie - nie wiem czy dostaniesz zgodę na nowy sklep :) nie wiem czy wiesz, ale całą okolicą rządzi sitwa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~beata niezalogowany
20 września 2017r. o 9:58
Pilnie przyjmę ziemię do Dobrej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
20 września 2017r. o 12:13
Sprzedam półbuty renomowanej firmy Finn Comfort. Wykonane ze skóry (oprócz podeszwy). Długość wkładki 24,5 cm, rozm. 39. Prawie nie używane. Cena sklepowa 169€.[img=1505902220_arq0slw.jpg]
[img=1505902231_ry9opnx.jpg]
[img=1505902244_d88iqt3.jpg]
[img=1505902260_ywkj9e8.jpg]

Cena 30 zł. 793775245
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza