Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~@ niezalogowany
25 listopada 2017r. o 17:06
Iza jakis numer telofonu do płaszczyka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama1978 niezalogowany
25 listopada 2017r. o 18:51
Witam mozna jakis kontakt w sprawdzie plaszczykow jestem chetna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mama1978 niezalogowany
25 listopada 2017r. o 18:52
Witam mozna jakis kontakt w sprawdzie plaszczykow jestem chetna.ja podam swoj numer.731-199-946
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~promiennik niezalogowany
26 listopada 2017r. o 8:46
~~... napisał(a): Proszę o foto i cenę :) jestem zainteresowany promiennikiem
jest to największy dostępny na rynku promiennik przemysłowy montowany do głowicy butli gazowej lun do syojaka,używany w bd stanie cena 110 zł,jeżeli jet p zainteresowany podam nr tel.pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7489
#aga500 nieaktywny
26 listopada 2017r. o 17:26
Sprzedam rogówkę widoczną na zdjęciu
Cena 50 zł
kontakt 784485340
Nie odpisuję na smsy zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny [img=1511713376_k1dkxug.jpg]



Dopisane 26.11.2017r. o godz. 17:26:

sprzedam 4 felgi stalowe audi 16 x 6J ET 40 (oryginalne) + 3 opony 215/55 R16 Continental ContiWinter Contact i 1 pirelli o takich samych parametrach. Sprzedaję w cenie samych felg ponieważ opony hałasują w czasie jazdy. Na felgach ślady korozji. Cena 99 zł obejmuje 4 felgi i 4 opony.
Kontakt 668062237[img=1511713562_akzboce.jpg]

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 listopada 2017r. o 19:28
potrzebuję szafkę kuchenną stojącą, kolor nie ma znaczenia

proszę wysłać zdjęcie na [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 listopada 2017r. o 20:35
a może ktoś potrzebuje drzwi łazienkowe (przeszklone ) 60 wraz z ościeżnicą ?
demontowałem tak by nie uszkodzić więc ktoś kto potrzebuje będzie zadowolony ...
kolor...jedni mówią jasny brąz inni inaczej a ja wam napiszę tak ...
przypomina kolor tego napisu na dole ...
podgląd -opublikuj

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
27 listopada 2017r. o 20:05
Witajcie orientuje się ktoś może gdzie w Bolesławcu kupię celofan do pakowania ozdób tak żeby było dużo i nie za miliony monet? ;-);-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza