Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Naprawa aparatu cyfrowego

~Aga047 niezalogowany
16 lipca 2011r. o 22:02
Gdzie lub kto naprawi aparat cyfrowy,poszła przekładnia obiektywu,plis....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 lipca 2011r. o 23:05
jak nie w bolcu to najbliżej w jeleniej górze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mali niezalogowany
16 lipca 2011r. o 23:49
Zgadza sie. Naprawialem tam cyfrowke.
Pocztowa 5, Jelenia Góra
tel. 75 752 48 73 ‎
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia1807 niezalogowany
18 lipca 2011r. o 9:16
a w bolesławcu nikt nie naprawia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
18 lipca 2011r. o 9:53
~Aga047 napisał(a): Gdzie lub kto naprawi aparat cyfrowy,poszła przekładnia obiektywu,plis....


przekładnia obiektywu? co masz na myśli?

Idź do Jurka Paluszczyszyna - zakład pod biurowcem.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kupa niezalogowany
18 lipca 2011r. o 10:09
jak znam życie to pewnie jakaś hybryda albo małpa, więc pewnie chodzi o mechanizm ostrzący...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
9 sierpnia 2012r. o 21:45
~monika napisał(a): mam pytanie gdzie u nas w miescie naprawiaja aparaty cyfrowe?

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nomadi niezalogowany
29 listopada 2012r. o 9:42
Witam
Ja oddawałem u Jurka Paluszczyszyna na Placu Piłsudskiego 1 już parę sprzętów.Robi to solidnie szybko i z gwarancją,pozatym chyba u nas w mieście nikt więcej nie naprawia aparatów. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.