Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Reaktywacja lotniska w Krzywej??

10189
#GreS nieaktywny
18 stycznia 2013r. o 1:13
Na jednym forum wyczytałem, że właściciel złożył wniosek w ULC o wyrejestrowaniu terenu z ewidencji. Wg. zapowiedzi miało się dziać i to sporo, a tu jak zawsze u nas klapa i tyle...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
18 stycznia 2013r. o 13:23
tak to niestety bywa, gdy wszyscy chcą się bawić a płacić nie chce nikt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10189
#GreS nieaktywny
20 stycznia 2013r. o 22:22
Jak na razie, wg. wydanego rejestru z dnia 14.01.2013, lotnisko pozostaje w ewidencji, co będzie dalej zobaczymy. Zastanawia mnie dlaczego jest jak jest, przecież wg. zapowiedzi byli już inwestorzy, miało być szkolenie itp. a tu lipa... czyżby nie wiedzieli co ich czeka, przeszacowali koszty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
20 stycznia 2013r. o 23:31
z tego co wiem to nadal sa plany działalnosci lotniczej na tym terenie:) ale chyba tylko planami pozostana, cale zeszle lato nic tam nie latalo:p swoja droga to jest az dziwne, portow lotniczych buduje się coraz wiecej w polsce (modlin, swidnik, radom) co jest zwiazane z wielkimi pieniadzami, a tutaj jest juz infrastruktura, idealne polozenie, tylko wybudowac terminal...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~XXX niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 5:39
Jak nie masz pojecia o tym co piszesz to lepiej nie udzielaj sie gosciu. . . . . . Tylko terminal wybodowac-TYLKO-CHLOPIE w NASZYM PIEKNYM KRAJU-TO AZ TERMINAL WYBUDOWAC. :> Dobrze jest jak jest-bynajmniej jest gdzie polatac bokiem i popalic gumy bez nadzoru policyjnego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 11:19
~XXX napisał(a): Jak nie masz pojecia o tym co piszesz to lepiej nie udzielaj sie gosciu. . . . . . Tylko terminal wybodowac-TYLKO-CHLOPIE w NASZYM PIEKNYM KRAJU-TO AZ TERMINAL WYBUDOWAC. :> Dobrze jest jak jest-bynajmniej jest gdzie polatac bokiem i popalic gumy bez nadzoru policyjnego :D


zal mi takich osob, bez ambicji, dla ktorych wazniejsze jest "latanie bokiem" niz rozwoj komunikacyjny regionu, a co za tym idzie miejsca pracy i lepsza perspektywa na przyszlosc. Nie mam pojecia o czym pisze? jestem pilotem z licencja turystyczna, moze w przyszlosci zawodowa, a lotnictwo jest rodzajem transportu ktory rozwija sie najszybciej. Widac ze to Pan nie ma pojecia o czym pisze, legnica juz ma plan reaktywacji swojego lotniska, ktorego pas jest mniejszy, w gorszym stanie i polozeniu niz lotnisko w krzywej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GreS niezalogowany
21 stycznia 2013r. o 14:55
~~~ skąd jesteś, jeśli można zapytać? Ja narazie idę w kierunku PG, ale w przyszłości chcę zdobyć uprawnienia na samoloty :) Krzywa swoimi parametrami szczególnie i położeniem może równać się z największymi lotniskami, oczywiście jeśli ktoś się tym terenem zajmie i oszlifuje ten diament. Przykro patrzeć, jak nasza gospodarka i infrastruktura zamiast rozwijaś się zostaje sprzedana w obce ręce albo niszczeje, a świat nam ucieka : / Co do Legnicy to nie słyszałem o żadnych nowych planach, miało być zlikwidowane, a jeśli ktoś przyjdzie ze swoją kasą to może być, na obecną chwilę nie ma wniosku o wykreślenie z ewidencji lotnisk, wiec jest nadzieja, ale Lca ma 1600m, a Krzywa 2400m(różnie podają). Ale obawiam się, że naszych rządzących stać na to aby zrujnować bezmyślnie a potem zdać sobie sprawe, że musimy zbudować aby się rozwijać, tylko wtedy budowa od zera to znacznie większa kasa niż odbudowa tego co jest, a najważniejsze czyli pas nie wymaga wielkich poprawek. Mam nadzieję, że niedługo znów zawitają tam lotnicy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10189
#GreS nieaktywny
22 stycznia 2013r. o 17:48
Jeśli ktoś ma czas i chęci, to do poczytania podaję dość ciekawą pracę nt. rozwoju ruchu lotniczego w Polsce. http://www.viaregiaplus.eu/wps/wcm/connect/766d1d0047d59b86866c97bdc9944fd2/VR%2B_3.2.4_Development+Strategy+of+local+airports+in+Poland.pdf?MOD=AJPERES Jest też mowa o Krzywej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza