Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Reaktywacja lotniska w Krzywej??

~ niezalogowany
11 sierpnia 2013r. o 10:43
jak wykoszone to dla paralotni... za pare dni mam tam szkolenie :)

a filmiki bardzo fajne wstawiliscie-super sie je oglada... No fajnie by bylo gdyby lotnisko dzialalo jako lotnisko a nie jako składy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaremy200 niezalogowany
11 sierpnia 2013r. o 11:44
Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy powstał na głownym pasie lotniska. paralotnie tez widac ze lataja.. cos sie dzieje ale nie w tym kierunku co trzeba...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GreS niezalogowany
20 sierpnia 2013r. o 16:23
Szkolenie to będzie etap 1 czy 2? :)
No niestety już było tak pięknie, kolorowe perspektywy a zrobiło się szaro, i teraz nie za bardzo wiadomo, co w przyszłości się tam będzie działo. Cały czas jest zagrożenie ze strony wiatraków, które mają otoczyć lotnisko, wtedy to już w kwestii lotniczej, definitywny pogrzeb tego terenu : (
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr Ruta niezalogowany
10 listopada 2013r. o 19:23
Cześć, mam małe pytanko odnośnie lotniska w Krzywej. Chodzę do ZSM Bolesławiec, jestem pasjonatem lotniska i chce zobaczyć "zwłoki" radzieckiej myśli lotniczej lub lekko ją poczuć. Do rzeczy, czy jest możliwość wejścia na lotnisko i pozwiedzania np. Schrono-Hangarów, drogi startowej, dróg kołowania, płyt postojowych...etc.
Proszę o odpowiedz, jestem ze Lwówka Śląskiego. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2013r. o 19:42
Hangarów raczej nie pozwiedzasz od środka ,są zamknięte .Ale reszta jest dostępna ,włącznie z ruinami budynków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
11 listopada 2013r. o 12:50
Są jeszcze cztery changary kture można zwiedzić
PS 6 do kturych można wejsć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr Ruta niezalogowany
11 listopada 2013r. o 19:44
Dzięki za odpowiedź :) a jeżeli chodzi o sam dojazd i wejście na teren lotniska ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2013r. o 20:06
Za wyjątkiem terenów które należą do firm i zwykle są ogrodzone to teren jest otwarty i warto tam pomyszkować, są jeszcze budynki w ziemi przy pasie startowym, drogi kołowania i płyty postojowe z poziomu ziemi nie wyglądają ciekawie, hangarów zostało kilka- wszystkie były tak samo zbudowane, w jednym z nich natknąłem się na datę 1968, być może jest to data jego budowy. Ciekawy jest budynek za KFC, znajduje się w nim sala sportowa, jakiś czas temu wisiały w nim tablice o kosza.
Reasumując, kieruj się na KFC i zwiedzaj do woli wszystko gdzie uda się Tobie wejść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.