Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Reaktywacja lotniska w Krzywej??

4285
#Akasha nieaktywny
23 lutego 2012r. o 17:20
SUPER ze w koncu ktos zajmie sie tym terenem. Bys moze powstana miejsca pracy dla okolicznych mieszkancow :] Na miejscu wlasciciela uruchomilabym tam jakies male lotnisko bo z Wroclawia do Bolca to troche daleko. Male samoloty Ryanaira lub Wizzair-a spokojnie moglyby ladowac :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 lutego 2012r. o 17:25
Pewnie by mogły, ale czy znaleźliby się podróżni??
Nieoficjalnie lotnisko jest wykorzystywane w celach wiadomych... Gdyby o nie zadbać, zainwestować państwowe pieniążki, pewnie przyniosłoby to wymierne korzyści dla każdej ze stron.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2012r. o 17:27
Dzisiaj gadali na muzycznym radiu o tym lotnisku. Mają je odnowić i przywrócić ruch ale tylko dla malutkich samolotów prywatnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 lutego 2012r. o 17:29
Ciekawe jaki wpływ będzie to miało na korzystających z lotniska nie w celach związanych z bujaniem w obłokach??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4285
#Akasha nieaktywny
23 lutego 2012r. o 17:34
k1p napisał(a): Pewnie by mogły, ale czy znaleźliby się podróżni??
Nieoficjalnie lotnisko jest wykorzystywane w celach wiadomych... Gdyby o nie zadbać, zainwestować państwowe pieniążki, pewnie przyniosłoby to wymierne korzyści dla każdej ze stron.


podrozni zawsze sie znajda np. ja :D pozatym w naszej okolicy rzadnego lotniska niestety nie ma. Gdyby uruchomili lotnisko w Krzywej to kazdy podrozujacy z poludniowo-zachodniej i zachoniej polski ladowalby wlasnie tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
23 lutego 2012r. o 17:39
Jeśli ceny biletów byłyby takie same lub niewiele większe od cen z Wrocka lub Berlina, pewnie podróżnych by nie brakowało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beny niezalogowany
23 lutego 2012r. o 19:45
Ja chcę latać,jeździć niech ktoś w końcu coś z tym zrobi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G.L. niezalogowany
23 lutego 2012r. o 20:24
Miło o tym słyszeć;D Kiedy będzie najbliższe spotkanie? Muszę tam być. Z tymi szkoleniami zostały podjęte jakieś kroki, czy na razie są w strefie planów? Chcę nauczyć się latać na szybowcu lub paralotni, więc jeśli będzie coś organizowane, i ceny nie będą kosmiczne, to jestem pierwszy w kolejce;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza