Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Endokrynolog- kogo polecacie?

14505
DP
17 września 2016r. o 19:11
czekałam rok chociaż skierowanie było na cito bo było bardzo zle
oczywiście pojechałam do Żak bo tam czekałam tylko miesiąc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 września 2016r. o 19:20
No wiadomo jeśli wynik był zły to roku czekać się nie będzie tylko idzie się tam gdzie najszybciej przyjmą ja zanim dostałam się do doktor Adamarczuk to czekałam 1,5roku i chodziłam na wizyty co 3miesiące do innego doktora prywatnie,teraz chodzę raz lub dwa razy w roku i jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 września 2016r. o 19:27
~xxx napisał(a): No wiadomo jeśli wynik był zły to roku czekać się nie będzie tylko idzie się tam gdzie najszybciej przyjmą ja zanim dostałam się do doktor Adamarczuk to czekałam 1,5roku i chodziłam na wizyty co 3miesiące do innego doktora prywatnie,teraz chodzę raz lub dwa razy w roku i jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor

Tak Adamarczuk trzyma na wizycie tyle ile pacjent czasu wymaga
u mojej wykluczyła powiązanie tarczycy z problemami z sercem teraz martwi się kardio... haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
17 września 2016r. o 22:32
DP napisał(a):
~ napisał(a): Tak, wiem, że jest dobrym specjalistą. Tylko jakoś mało komunikatywna :) Moje dziecko ma niedoczynnosc tarczycy. Dostało od razu hormon. Leczymy się od kwietnia i od tego czasu dziecko przytyło 5 kg. Dlatego pisze, ze nie wiem czy jest ok. Ale skoro trzeba tak długiego czasu, to poczekamy.


hashimoto taka była diagnoza...
przy niedoczynności tyje się nie przez tabletki tylko przez chorobę

nie kazda niedoczynnosc to hashimoto.
u nas to nie hashimoto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Basia niezalogowany
18 września 2016r. o 9:25
Dr Teresa Zak to lekarz dziecięcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2016r. o 11:48
polecam pana Bartosza Knychalskiego z Wrocławia przyjmuje w BOLESŁAWCU obok prowity bardzo miły lekarz i pomocny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2016r. o 11:50
polecam pana Bartosza Knychalskiego z Wrocławia przyjmuje w BOLESŁAWCU obok prowity bardzo miły lekarz i pomocny przyjmuje prywatnie z usg tarczycy 160 z
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marcin_owi niezalogowany
16 stycznia 2017r. o 20:48
Ja polecam samemu poszukac dobrego lekarza :) https://slaski.med-katalog.pl/ogloszenia?kategoria=16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza