Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Endokrynolog- kogo polecacie?

14505
DP
17 września 2016r. o 17:53
~Mama napisał(a): Jeżdzę z dzieckiem do dr Żak. Szczerze mówiąc sama nie wiem, czy jestem z niej zadowolona .
Przede wszystkim mało tłumaczy ,trzeba wszystko z niej wyciągać , a niekiedy nie wiem o co pytać, bo choroba jest dla mnie nowa.
Poza tym nie widzę spektakularnych efektów leczenia .


Żak jest świetnym specjalistom, zależy jaka choroba została wykryta, u mojej córki stabilizacja była widoczna dopiero około 18stego miesiąca od wdrożenia leczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2016r. o 18:15
Tak, wiem, że jest dobrym specjalistą. Tylko jakoś mało komunikatywna :) Moje dziecko ma niedoczynnosc tarczycy. Dostało od razu hormon. Leczymy się od kwietnia i od tego czasu dziecko przytyło 5 kg. Dlatego pisze, ze nie wiem czy jest ok. Ale skoro trzeba tak długiego czasu, to poczekamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 września 2016r. o 18:22
~ napisał(a): Tak, wiem, że jest dobrym specjalistą. Tylko jakoś mało komunikatywna :) Moje dziecko ma niedoczynnosc tarczycy. Dostało od razu hormon. Leczymy się od kwietnia i od tego czasu dziecko przytyło 5 kg. Dlatego pisze, ze nie wiem czy jest ok. Ale skoro trzeba tak długiego czasu, to poczekamy.


hashimoto taka była diagnoza...
przy niedoczynności tyje się nie przez tabletki tylko przez chorobę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2016r. o 18:27
A ta co jeździ przez krępnicę do bolca..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2016r. o 18:28
A ta co jeździ przez krępnicę do bolca..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 września 2016r. o 19:01
Centrum zdrowia jest koło prowity w Bolesławcu i tam pani doktor przyjmuje na fundusz i prywatnie tylko trzeba długo czekać na wizytę ale warto czekać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
17 września 2016r. o 19:03
~xxx napisał(a): Centrum zdrowia jest koło prowity w Bolesławcu i tam pani doktor przyjmuje na fundusz i prywatnie tylko trzeba długo czekać na wizytę ale warto czekać



rok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
17 września 2016r. o 19:08
Tak albo i dłużej niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.