Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Endokrynolog- kogo polecacie?

13691
#madalen nieaktywny
11 czerwca 2015r. o 9:43
Ja polecam Gliwice - http://www.bmqmed.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~peja niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 13:39
Po co do endokrynologa :P Wykup kwaterkę i licz na cud :P względnie jedz pokrzywy,szczaw i zapijaj wodą destylowaną.Tak państwo dba o chorych,właśnie do tego typu zabiegów muszą się uciekać obywatele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 18:03
Świetny endokrynolog przyjmuje w BOLESŁAWIECKIM CENTRUM ZDROWIA na ul Grunwaldzkiej 75/751 01 23
POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 18:32
~ napisał(a): Świetny endokrynolog przyjmuje w BOLESŁAWIECKIM CENTRUM ZDROWIA na ul Grunwaldzkiej 75/751 01 23
POLECAM
Tam się telefonuje,telefonuje i nikt nie odbiera telefonu.Najlepsza endokrynolog Pani Maria Adamarczuk-Janczyszyn .Byłam,bardzo miła Pani,widać,że dla Pani doktor pacjent jest najważniejszy.Bardzo dobrze wytłumaczy, nie spieszy się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 18:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): Świetny endokrynolog przyjmuje w BOLESŁAWIECKIM CENTRUM ZDROWIA na ul Grunwaldzkiej 75/751 01 23
POLECAM
Tam się telefonuje,telefonuje i nikt nie odbiera telefonu.Najlepsza endokrynolog Pani Maria Adamarczuk-Janczyszyn .Byłam,bardzo miła Pani,widać,że dla Pani doktor pacjent jest najważniejszy.Bardzo dobrze wytłumaczy, nie spieszy się.
Ja chodze do tego lekarza i nie koniecznie trzeba dzwonic bo przyjmuje do ostatniego pacjenta. Nie wiwm czy lekarka o ktorej piszesz to ta co przyjmuje na 1000lecia bo ja szukajac endokrynologa dodzwonilam sie do tej pani i niemilo mnie splawila ze nawet prywatnie nie ma miejsca do konca roku a dzwonilam w czerwcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2015r. o 19:19
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Świetny endokrynolog przyjmuje w BOLESŁAWIECKIM CENTRUM ZDROWIA na ul Grunwaldzkiej 75/751 01 23
POLECAM
Tam się telefonuje,telefonuje i nikt nie odbiera telefonu.Najlepsza endokrynolog Pani Maria Adamarczuk-Janczyszyn .Byłam,bardzo miła Pani,widać,że dla Pani doktor pacjent jest najważniejszy.Bardzo dobrze wytłumaczy, nie spieszy się.
Ja chodze do tego lekarza i nie koniecznie trzeba dzwonic bo przyjmuje do ostatniego pacjenta. Nie wiwm czy lekarka o ktorej piszesz to ta co przyjmuje na 1000lecia bo ja szukajac endokrynologa dodzwonilam sie do tej pani i niemilo mnie splawila ze nawet prywatnie nie ma miejsca do konca roku a dzwonilam w czerwcu.
Pani lekarka nie rejestruje,tylko rejestratorka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~T niezalogowany
16 września 2016r. o 21:50
Tego pana doktora nie można nazać Dobry lekarz kasa kasa i jeszcze raz kasa za pięć minut na wizycie a ja jak miałam problemy tak mam nadal a kasy zainwestowałam sporo i skonczyłam z taki gbórem Dużo by pisał co doświadczyłam ale po co niech sie każdy przekona tak ostrożnie żeby w porę z nim skonczyć puki nie zostaniemy bez butów w samych skarpetkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~T niezalogowany
16 września 2016r. o 21:52
Tego pana doktora nie można nazać Dobry lekarz kasa kasa i jeszcze raz kasa za pięć minut na wizycie a ja jak miałam problemy tak mam nadal a kasy zainwestowałam sporo i skonczyłam z taki gbórem Dużo by pisał co doświadczyłam ale po co niech sie każdy przekona tak ostrożnie żeby w porę z nim skonczyć puki nie zostaniemy bez butów w samych skarpetkach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.