Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Endokrynolog- kogo polecacie?

~weronika niezalogowany
27 maja 2014r. o 21:45
Rejestracja prywatnie jest dopiero w czwartek od 16 do 18 -dzwoniłam i o tym mówi automat.Myślałam,że wypowie się ktoś,kto coś wie i przez te dwa dni dowiem się czegoś konkretnego, a nie "zadzwoń do rejestratorki"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
27 maja 2014r. o 21:52
`Weroniko , tylko pani rejestratorka poinformuje Ciebie konkretnie i nie masz o co się obruszć :D To ona prowadzi rejestry , czasami ktoś "wypada" , czasami jest mniej oczekujących.Więc nikt rozsądny , tak przypuszczam , nie odpowie Tobie tutaj na pytanie "jak długo"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~margaret niezalogowany
27 maja 2014r. o 21:54
Dr Maria Adamarczuk-Janczyszyn jest najlepszy lekarzem! Jeśli chodzi o wizytę na NFZ... terminy na pierwszą wizytę są na grudzień 2017 (tak bynajmniej słyszałam ostatnio, kiedy mężczyzna przyszedł się zarejestrować). A wizyty prywatne, tu trzeba by było pójść się zapytać osobiście. Nawet pomimo dłuższego czasu oczekiwania wydaję mi się, że warto poczekać, bo takiego lekarza to ze świecą szukać!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~weronika niezalogowany
27 maja 2014r. o 22:01
Nie obruszam się,mam guza na tarczycy i zależy mi na tej informacji o której pisałam wcześniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
27 maja 2014r. o 22:27
~weronika napisał(a): Nie obruszam się,mam guza na tarczycy i zależy mi na tej informacji o której pisałam wcześniej.

Polecam Wrocław
http://www.znanylekarz.pl/grzegorz-gawrys/endokrynolog/wroclaw

Pewnie na dzień dobry biopsja i później na stół, Gawryś Cię pokieruje. :)
Powodzenia...

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11772
#a.p nieaktywny
27 maja 2014r. o 23:38
~weronika napisał(a): Rejestracja prywatnie jest dopiero w czwartek od 16 do 18 -dzwoniłam i o tym mówi automat.Myślałam,że wypowie się ktoś,kto coś wie i przez te dwa dni dowiem się czegoś konkretnego, a nie "zadzwoń do rejestratorki"


w ten czwartek to osobiscie czy telefonicznie? bo ja juz nie wiem. Co dzwonie to albo zajete albo idzie sygnal i ktos sie rozlacza. też sama nie wiem co juz robic.


Zmoderowano 29.05.2014 godz.20:47 - powód: powielony post (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~weronika niezalogowany
29 maja 2014r. o 8:42
Adamarczuk Janczyszyn czy Tomkalski ?Proszę o opinie Proszę o opinie, nie takie"zadzwoń do rejestratorki"bo już dzwoniłam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Znowuja niezalogowany
29 maja 2014r. o 13:47
Tyle ze pani Adamaruczuk nie ma - miałam wizytę na początek czerwca i dostałam telefon, ze wizyty nie będzie, mam dowiedziec sie za dwa tygodnie, kiedy ewentualnie mogłaby byc, a i to nic pewnego- nieczynne do odwołania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.