Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Internet w Bolesławcu

5436
#nie_powiem nieaktywny
18 września 2011r. o 14:17
Od 6 lat korzystam z Neostrady, aktualnie 6 mb (59 zł miesięcznie) i przez cały okres może z 10 dni internetu nie miałem. Nie rozłącza się, pingi super, pełna przepustowość łącza. W dodatku mieszkam na obrzeżach miasta. Także polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
18 września 2011r. o 15:45
~lukaszz napisał(a):
jarecki napisał(a): Zapytalem pana, ktory instalowal mi internet gdzie mozna kupic dostep do google i za ile, bo mysle ze bardzo mi taka wyszukiwarka by sie przydala. On mi zaoferowal ze za 50 zl mi zrobi taki lewy skrot na pulpicie do google. Zgodzilem sie ale teraz mam obawy czy moga wykryc ze uzywam google nielegalnie i czy nie lepiej jednak skasowac ten skrot i zakupic dostep oryginalny? Prosze o powazna odpowiedz, Dziekuje

Dostęp do google można kupić u Pani Barbary, tej która była w Holandii i tej, do której ktoś podbijał z tarłem... łapiesz??


Ja na pewno nie pomogę...na google dostałam bana :P :
[img=1316353483_3zcszwn.jpg]

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2062
#bylu nieaktywny
18 września 2011r. o 18:15
Google bany daje ??

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
18 września 2011r. o 19:12
Co On z tym google pieprzy? Google jest w 100% free darmowe. I oni nie mają prawa brac za niego oplat. Skoro robia takie cyrki zloz sprawe do sądu i natychmiast zmień operatora na normalnego. Kto to wogóle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3515
#b555 nieaktywny
18 września 2011r. o 19:29
trol - skąd ty się urwałeś? hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~[[7F niezalogowany
18 września 2011r. o 23:28
hahahhaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
18 września 2011r. o 23:33
Dali się wkręcić xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mrOne niezalogowany
18 września 2011r. o 23:38
podobno dialog ma teraz jakąś ciekawą oferte. Znacie jakieś szczegóły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.