Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~!!!! niezalogowany
19 listopada 2012r. o 16:30
Kpina 16.30 grzejniki lodowate.Zimno jak diabli dzieciakom to chyba trzeba będzie kożuchy ubierać i dziwić się, że co chwilę chore. W wielu mieszkaniach grzyb zaczął wychodzić a jeszcze ci powiedzą bezczelnie że tak jest jak się nie wietrzy. Zacznijcie grzać za co ja regularnie płacę????????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 16:55
czas chyba zaczać też nie płacic regularnie tylko jak co niektórzy po parę groszy miesięcznie jak ostatnio sie dowiedziałam ile sasiadka obok z klatki ma zadłużenia i nic sobie z tego nie robi ,spółdzielnia też nic na to bo co miesiac ma jakiś wpływ na konto od niej to normalnie ręce opadaja
ludzie co sie dzieje mamy nowego prezesa ale poprawy żadnej no chyba że taka że mam bliżej do biura spółdzielni bo jak tamto osiedle sie odłaczyło to zrobili sobie przeprowadzkę na leśna bo d.... by im zmarzły
a grzejniki jak były zimne tak sa nadal siedzimy w bluzach porażka !!!!!!! ;( ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrzejowski niezalogowany
19 listopada 2012r. o 17:29
Kazdy marudzi ze zimno, jakos ja tego ostatnio nie stwierdzam bywajac na klatce schodowej pierwszego bloku nr 10. Grzejniki az czerwone, a na klatce tak goraco, ze okna otwieraja. No ale tak bedzie jesli jedna lokatorka tej klatki schodowej stwierdzila cyt."... moje dziecko spi w pokoju od klatki schodowej i trzeba ogrzewac bo jest zimno." A moze pani szanowna odkrecila by swoje grzejniki w domu a nie grzala sie kosztem wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 17:45
jeszcze w tym roku nie widziałam, tzn. nie macałam czerwonych od gorąca grzejników, ba w swoim najlepszym zrywie są one ciepłe,a przeważnie letnie i generalnie miałabym to w głebokim poważaniu, ale ...sąsiadka , stara baba na trzech pokojach nie grzeje wcale, spoldzielnia nie grzeje prawie wcale, a ja chcąc nie chcac dogrzewam mieszkanie, bo grzyb z wilgoci na scianach wychodzi , głownie od sasiadki,ale jej przeciez nie mozna zmusic ,żeby grzala, spoldzielni zmusic nie mozna ,żeby grzala, tylko mnie qrwa mozna zmusic do placenia za cos z czego nie korzystam.Jakim prawem spoldzielnia bedzie naliczac oplaty wg podzielnikow, skoro kapilary spadaja od ciepla w pomieszczeniu a nie de facto sprzedanego mi przez spoldzielnię ? Jesli takie cyrki będa sie działy nadal, to na pewno po rozliczeniu okresu grzewczego spotkamy sie w sądzie . Zaczelam zapisywac temp. powietrza na zewnatrz, stan ciepła kaloryferow i nie mam zamiaru dac sie oszukac po raz kolejny . Pomierniki w sytuacji,gdzie stare prukwy siedza w kocach a ja place koszty mimo,że mam zimno to jakas totalna porażka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
19 listopada 2012r. o 17:53
Zlikwidowac kotłownie. Odłaczyc grzejniki, kazdy niech dogrzewa sie sam. A wtedy nikt narzekac nie bedzie i klatki zimne beda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 19:14
odwołac rade, wypierdzielic prezesa, zrobic blokowe wspolnoty. slyszymy to ciagle, ale nic sie nie da zrobic bo jeden gruby z drugim dziadem smierdzacym od 3-4 lat czynszu nie placa, zadluzenia w cholere, za free sobie mieszkaja i nam sie w gebe smieja bo my idioci placimy a oni nie. a co tam ze ich za 7 lat wypiernicza, opieka da chalupe, da na wegiel, żryc tez da, po co wiec placic?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 19:16
a pozew zbiorowy przeciw spoldzielni to tylko kwestia czasu... jak beda robic tak ja robia do tej pory z tym niby grzaniem to juz niedlugo bedzie o nas glosno, wszystkie media beda powiadomione i prokuratura tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
19 listopada 2012r. o 19:21
Takie czynsze na wsi?! To Wy musicie chyba w jakichś luksusowych apartamentach tam w Trzebieniu mieszkać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.