Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~czaki niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 21:25
Radzę uciekać bo lepiej nie będzie !! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rena niezalogowany
18 listopada 2012r. o 22:35
za 30m place 300 teraz widze na podzielnikach ze napewno bede miala niedoplate nie grzeja a juz tyle cieczy spadlo co robia z pieniedzmi ciecz spada nie grzeja a musimy placic za olej opalowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2012r. o 22:49
Za to placimy spoldzielni oni maja rozwiazywac problemy po to sa i za to im placimy a oni zero inteligencj tylko lokatorom mowia ze inni nie placa co spoldzielnia robi za co takie wysokie wyplaty dostaje http://www.bolec.info/pictures/emots/pytajnik.gif
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2012r. o 22:53
tak samo jak u nas , ja za 60metrów 700zł, a w domu zimno!! dogrzewam sie elektrycznie i przez to podzielniki pokazuja cieplo ktorego od nich nie zuzylismy bo go nie wlaczaja jak powinni. ale dobrze ze sie pojawiaja takie wpisy w intrnecie. niech reszta napisze jak jest u nich z ogrzewanie na blokach w trzebieniu. przyda sie to do wygrania sprawy w sadzie bo takim "grzaniem" spoldzielnia dziala na niekorzysc lokatorow nie wywiazujac sie ze swojej powinnosci jakim jest zapwnienie lokatorom ciepła w zimie pobierajac przy tym nie małe kwoty za ogrzewanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~= niezalogowany
18 listopada 2012r. o 22:56
SPOLDZIELNIA DOSTAJE WYPLATE ZA TO BY PRACOWAC NIE SIEDZIEC I MOWIC ZE LOKATORZY NIE PLACA ZA CO MAJA PLACIC ZA TEN BRUD CO Z ROKU NA ROK ROSNIE BARDZIEJ POWINNI TO ROBIC CI CO IM LOKATORZY PLACA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2012r. o 23:05
brud wokół blokow swoja drogą. lokatorzy sie spikneli i ogrodki porobili, drewek nasadzili. nam tu chodzi o to, ze czynsze sa masakrycznie za wysokie. ogrzewanie jest wylaczane na wekendy, w dzień a czasem w nocy też bo na dworze plus 3 stopnie, doslownie jamajka!!podzielniki wskazuja falszywe zuzycie bo sie wyziebiaja i robia restart a dodatkowo jesli ktos grzeje elektrycznie tak ja ja bo mam niemowle w domu to pokazuje takze falszywy odczyt bo poziom cieczy spada od ciepla mojej farelki!! i wyjdzie za to ze znów rodznie bede miec 5500 za sezon grzewczy w czynszu. poprostu rece opadaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2012r. o 23:08
a i w koncu skoro inni nie placa, to moze i ja przestane, bo rachunek za prad nas zeżre, ze spoldzielni grzejniki zimne to za co placic ja sie pytam? za co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3552
#tede3178 nieaktywny
18 listopada 2012r. o 23:09
HA HA HA A w Szczytnicy takie samo osiedle i 70m2 103zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza