Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~kat niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 20:37
Uciekajcie dopóki można bo będzie jak w filmie ,,Alternatywy'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kola niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 21:02
Ludzie zwołajcie walne i wyp...cie cały zarząd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 21:57
kto zna dobrego prawnika, rozrachunkowego co by podjal sie tego? tam jest duzo rzeczy "naciaganych", na cieple placimy z roku na rok o 100procent wiecej. mam zestawienia zuzycia ciepla i rozliczenia pomiernikow sprzed 10lat.
ja moge placic 700zl czynszu, ok jesli bede miec goraco w mieszkaniu w okresie grzewczym, a nie letnie grzejniki bo "spoldzielnia nie ma na opał". ja czynsz place i mnie to g*wno obchodzic powinno czy ma czy nie ma. ja place ja wymagam.
poczekamy az drugie osiedle skonczy to co zaczeli a potem my.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bobanito niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 22:10
To ja we Wrocławiu w kamienicy w Centrum płace 560zł. za 100-metrowe mieszkanie ale są piece .Więc różnica ogromna między takim miasteczkiem a Wrocławiem.Musi naprawdę komuś brakować że macie takie czynsze wielkie-Masakra jak to czytam!!!!!!! !! !! !! !! !! !! :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5440
#malamaja123 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 22:15
~bobanito napisał(a): To ja we Wrocławiu w kamienicy w Centrum płace 560zł. za 100-metrowe mieszkanie ale są piece .Więc różnica ogromna między takim miasteczkiem a Wrocławiem.Musi naprawdę komuś brakować że macie takie czynsze wielkie-Masakra jak to czytam!!!!!!! !! !! !! !! !! !! :/

hehe to nawet nie miasteczko tylko wiocha;/czynsz masakra!!!ogrzewanie masakra!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4296
#paulus23 nieaktywny
18 stycznia 2012r. o 11:33
Teraz to już nie ma gdzie uciekać. Po takiej reklamie nikt już mieszkania nie sprzeda. A jest wiele wystawionych chociażby na bolec. Ale nic dziwnego, sama bym nie kupiła z takimi opłatami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
18 stycznia 2012r. o 11:52
spokojnie, wykopią zarząd, czynsze spadną i można mieszkać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2012r. o 11:55
oby. mam taka nadzieje bo kredytu jeszcze 10 lat mi zostało ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza