Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czynsz w Trzebieniu.

~ryś niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 18:11
Trzebień ul.Leśna. 44 m2- czynsz 580 zł ,w tym ogrzewanie 350 zł a kaloryfery prawie zimne. Obłęd !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misio niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 20:11
Z tego wniosek, że nastała chwila aby zmienić zarząd lu zmusić go do działania i w końcu zadbać o własny interes bo lepiej na pewno nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 21:18
Ludzie,
zacznijcie spłacać zaległości czynszowe-to może będziecie mieć cieplejsze grzejniki?A nie siedzicie w domach i narzekacie,rozpuszczacie plotki i buntujecie innych.Wybierzcie się na zebranie,dowiecie się "co i jak"..bo siedząc w fotelach przed TV niczego nie osiągnięcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 21:41
a kto ma zaleglosci, bo ja nie. na czas place, na zebrania chodze i co z tego??
jak udziela sie tu wyzej niedoszla Pani poslanka!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 22:14
mieszkanie 47 m2 czynsz blisko 700 zł od wczoraj grzejniki gorące. Wcześniej dogrzewaliśmy się farelką. Pewnie przyjdzie kolosalny rachunek za prąd. Od 2008 roku za czynsz płaciliśmy ponad 500 zł potem z roku na rok podwyżki... na klatkach schodowych syf mimo, że opłacane są sprzątaczki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 22:29
~ napisał(a): a kto ma zaleglosci, bo ja nie. na czas place, na zebrania chodze i co z tego
jak udziela sie tu wyzej niedoszla Pani poslanka


Po pierwsze nie jestem Panią, ani tym bardziej niedoszłą posłanką.Po drugie ja też płacę czynsz,15-tego każdego miesiąca.Ale niestety prawdą jest,że spora część mieszkańców osiedla ulicy Leśnej tego nie robi-o czym świadczą coroczne listy wywieszane przez SM w klatkach na tablicach info.Zaległości te nie biorą się znikąd?Po trzecie wszystko idzie w górę,a nasze pensje nie i trzeba się z tym liczyć,że podwyżki były,są i będą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2012r. o 23:02
~ napisał(a):
~ napisał(a): a kto ma zaleglosci, bo ja nie. na czas place, na zebrania chodze i co z tego
jak udziela sie tu wyzej niedoszla Pani poslanka



Po pierwsze nie jestem Panią, ani tym bardziej niedoszłą posłanką.Po drugie ja też płacę czynsz,15-tego każdego miesiąca.Ale niestety prawdą jest,że spora część mieszkańców osiedla ulicy Leśnej tego nie robi-o czym świadczą coroczne listy wywieszane przez SM w klatkach na tablicach info.Zaległości te nie biorą się znikąd?Po trzecie wszystko idzie w górę,a nasze pensje nie i trzeba się z tym liczyć,że podwyżki były,są i będą.



a widziala Pani w tym roku taka liste? bo ja na klatce schodowej jeszcze nie. na 31 grudnia 2011 fakt jest taki ze 1/4 mieszkancow nie placi czynszu i ma spore zaleglosci ale 3/4 placi! wiec gdzie te pieniadze ida skoro spoldzielnie nie stac na grzanie i grzejniki sa letnie? dlaczego nie zapewniaja tym 3/4 dostepu do ciepla za ktore placa co miesiac przez 12mies w czynszu 400zl?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Solo58 niezalogowany
16 stycznia 2012r. o 0:26
46m ...Świerkowa-582 zł płacę za czynsz,uważam,że to jest przegięcie...trzeba się wziąć za te urzędniczki w Spółdzielni,uważam ,że ich wynagrodzenie jest stosunkowo za wysokie...jak nam podnoszą czynsz to pewnie sobie tez ale pensję...a jakie nie miłe i nie sympatyczne to już nie wspomnę...czas działać i nie dajmy się manipulować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza