Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nie ma pracy w Bolesławcu

~ niezalogowany
25 października 2012r. o 16:36
Gdzie są przyjęcia, wie ktoś? Kurde z badera mnie wywalili i co teraz mam robić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~````` niezalogowany
25 października 2012r. o 18:04
Inter kadra przyjmuje do Guardiana. Potrzebuja mase ludzi wiem bo moja córka wlasnie tam zaczeła prace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~?? niezalogowany
25 października 2012r. o 18:13
~````` napisał(a): Inter kadra przyjmuje do Guardiana. Potrzebuja mase ludzi wiem bo moja córka wlasnie tam zaczeła prace


a gdzie zlozyla podanie ze przez interkadre pracuje tam??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~````` niezalogowany
25 października 2012r. o 18:44
tak wpisala www.interkadra.pl wyslała swoje cv po pół godzinie oddzwonili doniej i od poniedziałku pracuje. w cv napisz ze pracowałas z Baderze i na jakim stanowisku. A odpisalam tylko dlatego ze własnie pracowalas w baderze a mam sentyment do tego zakładu szkoda ze teraz musza zwalniac ludz. Powodzenia tak córka pracuje przez inter kadre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 18:50
uciekajcie z krau. inne kraje witaja z otwartymi ramionami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`````` niezalogowany
25 października 2012r. o 18:54
nie karzdy moze sobie pozwolic na ucieczke a zagranica wcale niejest tak słodko wyjazd na dłuzej wiaze sie z rozlaka a jesli ktos ma kogos kto kocha to uwiez ze jest bardzo ciezko i co z tych pieniedzy jak sie nimi cieszyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 19:02
~`````` napisał(a): nie karzdy moze sobie pozwolic na ucieczke a zagranica wcale niejest tak słodko wyjazd na dłuzej wiaze sie z rozlaka a jesli ktos ma kogos kto kocha to uwiez ze jest bardzo ciezko i co z tych pieniedzy jak sie nimi cieszyc


rodzine mozesz zabrac ze soba chyba ze ktos ci dooope do stolka przyspawal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 19:02
~`````` napisał(a): nie karzdy moze sobie pozwolic na ucieczke a zagranica wcale niejest tak słodko wyjazd na dłuzej wiaze sie z rozlaka a jesli ktos ma kogos kto kocha to uwiez ze jest bardzo ciezko i co z tych pieniedzy jak sie nimi cieszyc


rodzine mozesz zabrac ze soba chyba ze ktos ci dooope do stolka przyspawal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego