Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Atlas Copco

~ niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 6:07
Zalozyles temat 01.03,dzis jest 08.03,czyli tydzien temu.
Do tej pory nie chcialo sie ruszyc do firmy,zeby samemu sie dowiedziec?
To Ty chcesz pracowac,czy tylko szukasz pracy bo rodzice kaza?
Podejrzewam,ze jakbys chcial to juz dawno bys napisal "bylem,popytalem,sprawdzilem,temat do zamknieca"
A potem mlodziez,narzeka,ze nie ma pracy.
Niestety przes internet praca nie przyjdzie do Was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8971
#blazer1983 nieaktywny
8 sierpnia 2012r. o 8:22
Firma ta serwisuje maszyny miedzy innymi dla KGHM'u.
Jakie sa zarobki to nie wiem ale wiem, ze roboczogodzina takiego serwisanta drogo kosztuje KGHM. Serwisanci zjezdzaja codziennie 5 dni w tyg, o ile jest oblozenie w weekend to tez. Maszyny jakie serwisuja to wiertnice i kotwiarki. Nie wiem czy ta konkretna filia kolo bc jest serwisem dla KGHM czy dla innej kopalni ale wiem czym sie zajmuja :P poza tym wpisz w google nazwe firmy i zobaczysz.
Mysle, ze kolo bc oni produkuja jakies czesci zamienne lub cos w tym stylu, zadzwon i sie zapytaj :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 9:00
blazer1983 napisał(a): Firma ta serwisuje maszyny miedzy innymi dla KGHM'u.
Jakie sa zarobki to nie wiem ale wiem, ze roboczogodzina takiego serwisanta drogo kosztuje KGHM. Serwisanci zjezdzaja codziennie 5 dni w tyg, o ile jest oblozenie w weekend to tez. Maszyny jakie serwisuja to wiertnice i kotwiarki. Nie wiem czy ta konkretna filia kolo bc jest serwisem dla KGHM czy dla innej kopalni ale wiem czym sie zajmuja :P poza tym wpisz w google nazwe firmy i zobaczysz.
Mysle, ze kolo bc oni produkuja jakies czesci zamienne lub cos w tym stylu, zadzwon i sie zapytaj :P



trochę też jesteś niezorientowany -w tej firmie są naprawiane narzędzia ,klucze pneumatyczne i elektryczne firmy atlas copco i inne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mechanik niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 20:20
blazer1983 napisał(a): Firma ta serwisuje maszyny miedzy innymi dla KGHM'u.
Jakie sa zarobki to nie wiem ale wiem, ze roboczogodzina takiego serwisanta drogo kosztuje KGHM. Serwisanci zjezdzaja codziennie 5 dni w tyg, o ile jest oblozenie w weekend to tez. Maszyny jakie serwisuja to wiertnice i kotwiarki. Nie wiem czy ta konkretna filia kolo bc jest serwisem dla KGHM czy dla innej kopalni ale wiem czym sie zajmuja :P poza tym wpisz w google nazwe firmy i zobaczysz.
Mysle, ze kolo bc oni produkuja jakies czesci zamienne lub cos w tym stylu, zadzwon i sie zapytaj :P


Nie wiesz, nie pisz. To serwis, nie produkcja. Serwisujemy narzędzia pneumatyczne i elektryczne z całej europy.
Dostają sie tylko najlepsi. CSW nie dla leszczy. A co do wypłaty, w okolicy, nigdzie lepiej nie zarobisz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 23:01
ZGADZA SIĘ NA LOTNISKU W KRZYWEJ LEPIEJ NIE ZAROBI.
BO NIE MA GDZIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8971
#blazer1983 nieaktywny
8 sierpnia 2012r. o 23:32
~Mechanik napisał(a):
blazer1983 napisał(a): Firma ta serwisuje maszyny miedzy innymi dla KGHM'u.
Jakie sa zarobki to nie wiem ale wiem, ze roboczogodzina takiego serwisanta drogo kosztuje KGHM. Serwisanci zjezdzaja codziennie 5 dni w tyg, o ile jest oblozenie w weekend to tez. Maszyny jakie serwisuja to wiertnice i kotwiarki. Nie wiem czy ta konkretna filia kolo bc jest serwisem dla KGHM czy dla innej kopalni ale wiem czym sie zajmuja :P poza tym wpisz w google nazwe firmy i zobaczysz.
Mysle, ze kolo bc oni produkuja jakies czesci zamienne lub cos w tym stylu, zadzwon i sie zapytaj :P


Nie wiesz, nie pisz. To serwis, nie produkcja. Serwisujemy narzędzia pneumatyczne i elektryczne z całej europy.
Dostają sie tylko najlepsi. CSW nie dla leszczy. A co do wypłaty, w okolicy, nigdzie lepiej nie zarobisz :D


Skoro jestes taki najlepszy mechanik to zapewne doczytales w moim poscie, ze napisalem ze nie wiem czym sie dokladnie zajmuja...
Wiem, ze pracuja tez dla KGHM i to napisalem. Podzielilem sie wiedza jaka posiadam wiec po co te docinki???

Z tym najlepisi to chyba lekko przesadziles :P buahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 22:21
jak juz chcesz koniecznie dojeżdżać do pracy na lotnisko to lepiej przyjmij się w którejs ze stacji paliw przy autostradzie.
Jako peronowy więcej zarobisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2012r. o 22:58
Nie wiesz, nie pisz. To serwis, nie produkcja. Serwisujemy narzędzia pneumatyczne i elektryczne z całej europy.
Dostają sie tylko najlepsi. CSW nie dla leszczy. A co do wypłaty, w okolicy, nigdzie lepiej nie zarobisz :D

najlepsi z Tomaszowa z bloków po PGR;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza