Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

315
#mir.ko nieaktywny
9 sierpnia 2018r. o 20:21
Chyba tez nie bardzo wiesz co robic z czasem skoro zajmuje cie publiczna analiza życia ludkow. I to z partyzanta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawa Ostróżka niezalogowany
9 sierpnia 2018r. o 22:10
~Granatowoszara Naparstnica napisał(a): Magister
Musisz się bardziej wysilić bo jak widzę nie bardzo wiesz co odpowiedzieć
Może rady udzieli ci fanka twoich żarcików
Macie wspólne cechy -np. bujną fantazję ale to w czym jesteście mistrzami to hipokryzja
Kim jest też ta cała kc widać po tym na co traci czas ...
Szukać wpisów kogoś z 2015 roku?
I wie że to jakiś zbynek?
Kobiecino- poświęć więcej czasu swojemu życiu bo bajzel masz w nim okrutny



bolcowy osiołek?:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Bratek niezalogowany
15 sierpnia 2018r. o 21:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolisty Tulipan niezalogowany
15 sierpnia 2018r. o 23:30
i dobrze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 sierpnia 2018r. o 16:50
[img=1535467802_9cly57x.png]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowa Rzeżucha niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 18:06
Było wiadomym ze to nie Wałęsa ale bracia rozpirzyli komunę . Tu mamy potwierdzenie;
Czego my jeszcze nie jesteśmy świadomi .
Hermaszewski drżyj .

"Brzmi dumnie: 'Przebywali w hali'” - napisał na Twitterze były prezydent Lech Wałęsa, komentując fragment zaproszenia na obchody rocznicy Sierpnia’80, organizowane przez NSZZ "Solidarność". W programie zaplanowano między innymi "odsłonięcie tablicy Śp. Lecha Kaczyńskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego, którzy przebywali w hali nr 26 w czasie strajku w 1988 r.".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistorudy Winorośl niezalogowany
28 sierpnia 2018r. o 19:50
niema czym się podniecać, od wprowadzenia stanu wojennego wszyscy Polacy są KOMBATANTAMI i nikt nam tego nie odbierze,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 sierpnia 2018r. o 21:15
Kiedyś myślałem , że Jaruzelski pierwszy prezio wolnej polski ( celowo małą literą , bo Polska wciąż w niewolnictwie ) zrobił nam dobrze. Ale miną czas i się zreflektowałem , że Jaruzel to ksywa ( prawdziwego nazwiska nie nada znajet ... może Wolski , albo Lichtenstein ) przegiął był pałę z tym stanem wojennym ... za prawdę powiadam Wam Bracia i Siostry ... że grzeszyłem , ale ten sku... wiel bardziej zgrzeszył. Stworzył nomenklaturę drugiego trupa Kiszczaka. A to moralne dno esbeków po tych dwóch gostkach ze świecznika niech mnie weźmie pod sąd .

Ja wiem Młody Padawanie , że ekscytujesz się Wyklętymi , ale zwróć proszę uwagę na współczesność :) Sam jesteś qurwa wyklęty ... z własnej winy :D

Mów mi mistszuniu :D

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.