Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Ciemnopopielaty Rannik niezalogowany
14 października 2021r. o 19:15
~~JACUZZA napisał(a): pis chce kraść nawet pod hasłem obrony granic. 500 milionów złotych na mur wyjętych spod prawa zamówień publicznych

Ja słyszałem że 1,5 miliarda...
Będzie co rozprowadzić wśród kolesi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwa niezalogowany
14 października 2021r. o 20:15
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~JACUZZA napisał(a): pis chce kraść nawet pod hasłem obrony granic. 500 milionów złotych na mur wyjętych spod prawa zamówień publicznych

Ja słyszałem że 1,5 miliarda...
Będzie co rozprowadzić wśród kolesi.


On słyszał że półtora dużej bańki.....kto kłamie ustali Donek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawi PIS niezalogowany
15 października 2021r. o 7:03

CBOS_Info
Według średnich deklaracji z 2021 roku Sejm wybrany wyłącznie przez najmłodszych wyborców (w wieku 18-24 lata) składałby się z posłów: Polski 2050 (17,3%), Konfederacji i Lewicy (po 13,7%), KO (13%) oraz PiS (7,8%). Co czwarty z tej grupy nie wie, na kogo by zagłosował (25,8%).

Na PiS i stowarzyszone z nim ugrupowania minimalnie częściej chciały głosować kobiety niż mężczyźni, a także osoby zamieszkałe na wsi ,słabo wykształcone i biedne .''Jednak głównym czynnikiem warunkującym sympatie dla rządzącej formacji jest wśród najmłodszych wyborców uczestnictwo w praktykach religijnych. 37 proc. młodych ludzi biorących udział w praktykach religijnych kilka razy w tygodniu ,deklaruje poparcie dla rządzącej formacji" - podkreśla CBOS.

"Mniejsze znaczenie w tym względzie mają poglądy polityczne; tylko 18 proc. młodych deklarujących prawicowe poglądy polityczne chce głosować na PiS" - zaznaczono.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka niezalogowany
15 października 2021r. o 13:01
Tak się zastanawiam co Tusk ma na rządzących ,że tak wściekle go atakują - może kiedyś się dowiemy aczkolwiek kruk krukowi oka nie wydziobie. Nasz pan premier to tchórz ;kłamca i hipokryta człowiek bez zasad i honoru jak całą ta banda z pis-u. Bo ludzie nie kumają ,że oni rozdają pieniądze które im wcześniej ukradli. Rząd nigdy nie miał nie ma i nie będzie miał swoich pieniędzy. I jeszcze jedno człowiek rodzi się z prawem do wolności i dobrobytu i ci których wybieramy mają stworzyć im warunki do osiągnięcia tego celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jak długo jeszcze niezalogowany
16 października 2021r. o 5:29
Prokuratura Okręgowa w Warszawie ostatecznie umorzyła śledztwo dotyczącego Marszu Niepodległości w 2019 roku. Zdaniem prokuratury w czasie manifestacji nie miało miejsce nawoływanie do nienawiści.

Podczas marszu publicznie nawoływano do "nienawiści na tle różnic narodowościowych i etnicznych poprzez wznoszenie przez nieznane osoby haseł": "Nie tęczowa, nie laicka, tylko Polska katolicka", " Bruk na rząd, USA imperium zła, czarny blok, biała siła", " Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę", "A na drzewach, zamiast liści, będą wisieć komuniści", czy "Tu jest Polska, nie Izrael".

Prokuratura Okręgowa w Warszawie uznała ostatecznie, że "nie sposób ocenić zachowania uczestników Marszu Niepodległości inaczej, aniżeli jako prezentacje własnych poglądów. Zdaniem śledczych nie można uznać tego zachowania nawoływaniem do nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~panS niezalogowany
16 października 2021r. o 17:30
https://wei.org.pl/2021/blogi/gospodarka/lwarzecha/inflacja-czyli-mateusz-morawiecki-jako-prof-geist/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek to yebnie niezalogowany
16 października 2021r. o 18:19
https://wiadomosci.wp.pl/nowacka-widziala-raport-macierewicza-na-pierwszej-stronie-jest-nazwisko-tuska-6694190175411008a

antoni dron sfiksował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
17 października 2021r. o 5:50
Pisie prymitywy nie mogą ścierpieć , że Tusk to powrót nadziei, to przypomnienie czasów, jakże już odległych, kiedy w tym kraju była demokracja. Jak trudno sie buduje, a jak ławo niszczy. Za ten zamach stanu, za szczucie, za okradanie ludzi, za tę mowę nienawiści odpowiada PiS i w Wolnej Polsce wielu z nich powinno trafić do więzienia na długie lata. Trochę żałuję, że minęły czasy, gdy zdrajców, zamachowców i agentów wieszalo się na latarnich, albo w inny, nie mniej drastyczny sposób eliminowało z zycia publicznego. Nie wyobrażam sobie, że nie rozliczymy przynajmniej setki tych łobuzów. Taka myśl jest dla mnie nie do zniesienia. Na pohybel bolszewickiej mafii psiowskiej. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.