Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
4940
#rock4 nieaktywny
20 lipca 2012r. o 23:32
skoro zostałem wywołany do odpowiedzi...

Poszedłem z czystej ciekawości jak Pan M. wygląda (wiadomo telewizja dodaje: wieku, kilogramów itp. ale nie łudźcie się moi mili... Pan M. wygląda identiko tak samo jak w TV - ale nie o tym chciałem) ale przede wszystkim czy coś powie nowego nt. katastrofy...

1. Pan M. spóźnił się 20 min gdzie podobno o 17 lądował we Wrocławiu - z całym szacunkiem... ja przepisowo jadąc do Wrocka jadę jakieś 55 min, a dobrze wiemy, że jadąc na lotnisko nie trzeba przeciskać się przez centrum Wrocka - obwodnica autostradowa jest praktycznie przy lotnisku.

2. Blisko 20 minutowy wstęp miał na celu (takie odniosłem wrażenie) przedstawienie osądów oraz winnych w sprawie katastrofy w Smoleńsku, a kolejne części prezentowanego wykładu miały na celu potwierdzić tą tezę/osąd

3. Przedstawiane zdjęcia/prezentacje były jedynie wyrywkami z prezentacji (w dodatku szukanych po folderach przywiezionego pendrive'a), które nie dawały pełnego oglądu sytuacji. Pan M. posługiwał się materiałem filmowym (produkcji CNN, w języku angielskim), gdzie twierdził, że został przygotowany specjalnie na potrzeby badań przez niego prowadzonych. Problem w tym, że film dotyczył samolotów Boeing... Takich zastrzeżeń co do każdej prezentowanej fotki/symulacji można mieć wiele... no ale skoro publiczność nie może zadać pytania to "hulaj duszo... powiem więcej niż mówią fakty, co mi tam"

4. Brak możliwości zadania pytań. Przepraszam, skłamałem... były 4 pytania, z czego jedno niewygodne zadane przez Kazimierza. Dlatego Pan M. odpowiadając na te pytanie postanowił zaatakować - przecież większość przybyłych była za nim i jego teoriami. Pozostałe pytania miały na celu jedynie pogłaskanie Pana M. po głowie i danie mu do zrozumienia: "jak to dobrze, że jesteś - Ty jedyny sprawiedliwy, wśród tych wilków..."
Co do strategii "brak czasu na pytania" tak jak powiedział emem - celowe zagranie

5. Te słowa kieruję do BOK : wyserwisujcie klimatyzację - bo słabo działała ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 lipca 2012r. o 0:10
rock4 napisał(a): były 4 pytania, z czego jedno niewygodne zadane przez Kazimierza


Jak brzmiało to pytanie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
21 lipca 2012r. o 0:37
skorn napisał(a):
rock4 napisał(a): były 4 pytania, z czego jedno niewygodne zadane przez Kazimierza


Jak brzmiało to pytanie?

Zapomnial, albo zabraklo mu czasu aby Ci odpowiedziec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
21 lipca 2012r. o 1:14
skorn napisał(a):
rock4 napisał(a): były 4 pytania, z czego jedno niewygodne zadane przez Kazimierza


Jak brzmiało to pytanie?


Z tego co wiem (nie było mnie wtedy już na sali) pytanie dotyczyło tego, dlaczego PiS się dzieli i co jakiś czas rodzi się nowa partia.

Szkoda, że nie było czasu na więcej pytań, bo atmosfera na sali była wybitnie gorąca, zarówno za sprawą wysokiej temperatury, jak i składu osobowego publiczności:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 lipca 2012r. o 6:23
no i mineła mnie ,,okazja,, posłuchać tego pitolenia ale nie żałuję skoro piszecie że nie było ,,czasu,, na pytania... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 lipca 2012r. o 9:39
falco napisał(a): no i mineła mnie ,,okazja,, posłuchać tego pitolenia ale nie żałuję skoro piszecie że nie było ,,czasu,, na pytania... ;)


zawsze mogłeś wpisać na liscie swój adres domowy aby dostawać na niego maila z info o postępach w śledztwie;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
437
#DG nieaktywny
21 lipca 2012r. o 10:34
hemi napisał(a): zawsze mogłeś wpisać na liscie swój adres domowy aby dostawać na niego maila z info o postępach w śledztwie;)


Trzeba było słuchać uważnie, a nie się razem z jegomościem głupawo naigrawać. Chyba że Wasza wielka chęć dyskusji kończy się na parsknięciu śmiechem, co stawia Was na poziomie gimnazjalisty (nie obrażając ucznia gimnazjum, który potrafi się zachować). To była lista Klubu Gazety Polskiej - kto się na nią wpisał dostaje informacje o kolejnych spotkaniach Klubu. Powtarzano to kilka razy. I wystarczyło podać mail'a, kolumny na PESEL, jak to insynuowałeś wcześniej, nie było.


ere napisał(a):
no tak ruscy zamontowali milion wentyli i przegnali .... za krec ista teoria
trzymająca sie kupy, ale niestety znowu bez dowodu - odsyłam do ponownej analizy tekstu - http://pl.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_ignorantiam


Poczytaj relacje z miejsca katastrofy, informacji jest mnóstwo.
Notabene gratuluję posługiwania się wikipedią jako głównym źródłem informacji. Normalnie niczym "bul" Komorowski:|

ere napisał(a): polemika, proszę:
http://studioopinii.pl/artykul/2696-pawel-artymowicz-skrzydlo-kontra-brzoza-cz-i
http://studioopinii.pl/artykul/6109-pawel-artymowicz-sekrety-symulacji-katastrofy-smolenskiej


Jeśli chodzi o profesora Artymowicza jest to nadzwyczaj skromny człowiek. Cytat z jego blogu: Jestem niezłym, szeroko cytowanym profesorem fizyki
Źródło: http://fizyka-smolenska.salon24.pl/342232,6-bajka-o-brzozie-patyczku-i-niezlomnym-skrzydle#comment_4989118

I tak Artymowicz, to ostatnia nadzieja Sekty Pancernej Brzozy. Jest autorem wyssanego z palca tekstu na forum GW: tak lądują "debeściaki". :]

ere napisał(a): podaj więc gdzie Bienieda udostępnił te dane to nie będę sie dalej wykłócał
to nie jest przepis na "nalewkę babuni" tylko zespół danych do obliczeń, które powinny sprawdzić inne zespoły - no ale na razie nie mają czego ...

Tu jest prezentacja prof. Biniendy - obejrzyj i wysnuj wnioski czy rzeczywiście "nie mają do czego" się odnieść inne zespoły.



ere napisał(a): no tak jak sie nie ma argumetów w dyskusji to najlepiej zarzucic tvn albo gw , bardzo modne i chwytliwe w prawicowym internecie ...
a skąd wiem, no widze gościa czasami w TV, widze posty na portalach i niestety czytać potrafie ...


Każdy leming wie co czytać, a co omijać :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 lipca 2012r. o 10:41
DG parsknięcie było jedno i małe,po tym jak macierewicz stwierdził,że księża to złodzieje;) reakcja ludzi była gwałtowna i natychmiastowa,i polecali nam bar ponizej:)
To były tak "przesiaknięte" macierewiczem ludzie,że gdybym np.mruknał pod nosem,że sciemnia ,czy leje wodę to by chyba zamieszki były :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima