Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężki los wywiezionych na Sybir
5183
magnum44
18 września 2012r. o 0:15
~ napisał(a):
Mysle, ze mowienie o pomylkach, nawet "uroczych", Pani Prezes, wnosi lyzke dziechciu do opisu "pieknej uroczystosci".



Mylisz się!
Nie znasz Pani Prezes - to cudowna osoba! :)
Można wybaczyć Jej wszystko!
A poza tym... nie wiem, czy byłeś... można wiele przeczytać między wierszami...
Kocham Panią Prezes! :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 4:57
magnum44 napisał(a):
Mylisz się!
Nie znasz Pani Prezes - to cudowna osoba! :)

Znam Pania Prezes od dlugich lat. Wspaniala osoba. W czym sie myle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 8:40
Szacunek należny oddaj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
18 września 2012r. o 9:22
Czytam powyższą relację z 73 rocznicy oraz poniższą ( również z 73 rocznicy ) :

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=7782

i jestem zdumiony, że autorem/autorką obydwu tekstów jest ten/ta/to samo (Bolec.Info) : )

P.S.
Dziegieć 2.228.59.**
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
18 września 2012r. o 9:45
VIP007 napisał(a): Można by pisać wiele ,ja akurat znam to z opowiadań

Słuchając bezpośrednich relacji osób, którym udało się przeżyć Sybir, obóz, czy podobne miejsca, zawsze zadaje sobie pytanie, jak "ludzie ludziom, mogli zgotować taki los"

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
18 września 2012r. o 10:27
Ech,,,tak taki to już los ,nigdy nie wiadomo co kto ma zaprogramowane w życiu,,,,a życie pisze nam nie zły scenariusz :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3530
#Stasinek nieaktywny
18 września 2012r. o 10:40
VIP007 napisał(a): Wiele się pisze na ten temat ,a najsmutniejsze ,że ludzie Ci nie otrzymali żadnych rekompensat za swój pobyt na Syberii .Dobrze ,że choć takie chwile uwieczniają ich los,.,,Można by pisać wiele ,ja akurat znam to z opowiadań mojego taty ,który przeszedł to piekło jako mały chłopiec ,tego nie da się wyobrazić ,,, :|

VIPOO7, serdecznie pozdrawiam z bardzo jeszcze goracego Rzymu. Ja rowniez spedzilem dziecinstwo na Syberii. Opowiadajac pewne przezycia z pobytu nad Bajkalem, niektorzy zarzucaja mi ze sieje propagande antykomunistyczna, ze pewene rzeczy sa niewyobrazalne, a wiec wymyslone.
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GosiaM niezalogowany
18 września 2012r. o 11:55
Stanisławie , kiedyś opowiedziałeś mi pewną historię związaną z tamtymi wydarzeniami , wczoraj mi się ona przypomniała. Może kiedyś warto by było gdzieś spisać takie rzeczy,wydarzenia, może one otworzyłyby niektórym oczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza