Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddają szkołę Pijarom, a dzieci za to płacą...
3148
#Skumbria nieaktywny
24 września 2012r. o 10:14
~RRR napisał(a):
SkumbriaTomatowa napisał(a):
~ napisał(a): Jak widać chamstwo nie jest tylko zarezerwowane dla "niekatolików"!! :|

nie wiem kto to napisal.


Ale tyś się pod tym podpisał - zdeklarowany "katoliku"


no i? mam alergie na chamow...coz, taka moja przywara ;)

Zmoderowano 27.09.2012 godz.9:49 - powód: (Hegemon)

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 15:19
~ napisał(a):
~Bolec.Info napisał(a): Zakonnicy otrzymają w darmowe użytkowanie (na minimum 30 lat) większy budynek byłej Szkoły Podstawowej nr 2, mieszczący się przy ulicy Bankowej 10. Pijarzy otrzymają również salę gimnastyczną oraz boisko leżące bezpośrednio przy tym budynku.


No proszę dostaną za darmo coś, za co ktoś musiałby zapłacić krocie i jeszcze będą na tym zarabiać, bo nikt nie uwierzy, że będą to robić charytatywnie.


i jeszcze w poblizu nieletnich :) to juz niebo na ziemi hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 15:49
SkumbriaTomatowa napisał(a): mam alergie na chamow...coz, taka moja przywara ;)


SkumbriaTomatowa napisał(a): przypomne tylko, co kiedys juz ci ktos napisal;
z g..(autocenzura).. pokroju ramaja sie nie rozmawia.
bywaj


Łżesz, że masz alergię na chamów czy może wyjątkiem, na który nie masz alergii jesteś Ty sam? :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
24 września 2012r. o 16:16
~ napisał(a):
Łżesz...


ten kto ci tak napisal mial sporo* racji ;)

*gdybys nie zauwazyl, wykropkowanie bylo mojego autorstwa. poznaj ramaj moje dobre serce ;)

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 17:19
SkumbriaTomatowa napisał(a):
~ napisał(a):
Łżesz, że masz alergię na chamów czy może wyjątkiem, na który nie masz alergii jesteś Ty sam? :)


ten kto ci tak napisal mial sporo* racji ;)

*gdybys nie zauwazyl, wykropkowanie bylo mojego autorstwa. poznaj ramaj moje dobre serce ;)


Nie dośc , że łżesz to jeszcze się mylisz co do mojej tożsamości :)
Pewnie nie jesteś zdolny pojąć tego, że tylko chciałem pokazać Twoją obłudę mimo , że słowa nie dotyczyły mnie:)
Wykropkowanie nie zmieniło poziomu Twojego chamstwa a tym bardziej nie okazało nam dobroci Twojego serca! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3148
#Skumbria nieaktywny
24 września 2012r. o 17:37
~ napisał(a):
...to jeszcze się mylisz co do mojej tożsamości :)

~ napisał(a): łżesz

;)
~ napisał(a): Pewnie nie jesteś zdolny pojąć tego, że tylko chciałem pokazać...

boli cie, ze twoj chamowaty post zostal skwitowany dosadnym cytatem? byc moze nie jestes zdolny pojac tego co zostalo ci napisane...

~ napisał(a): że słowa nie dotyczyły mnie:)

czujesz nieodparta potrzebe aby w jednym wpisie kilka razy podkreslic, ze ty to nie ty?

~ napisał(a): ... a tym bardziej nie okazało nam dobroci Twojego serca! :)


to byl gosciu sarkazm.

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zlitujcie się nad pijarami niezalogowany
24 września 2012r. o 17:48
Nazwę "pijarzy", tak jak "dominikanie" czy wywoływani ostatnio "salezjanie" piszemy z małych liter. Wielkimi piszemy pełne nazwy zakonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zlitujcie się nad pijarami niezalogowany
24 września 2012r. o 17:50
Nazwę "pijarzy", tak jak "dominikanie" czy wywoływani ostatnio "salezjanie" piszemy z małych liter. Wielkimi piszemy pełne nazwy zakonów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.