Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Owacyjne przyjęcie historii Magika
~tomek niezalogowany
23 września 2012r. o 19:17
FILM KOZAK!!
KONCERT SUPER!!
ogólnie pozytywnie, bardzo fajny piątkowy wieczór :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taktoja niezalogowany
23 września 2012r. o 20:05
no pamiętam jak 11 lat temu pod zapisem spaliłem z nimi ładne parę gram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6232
#wasu nieaktywny
23 września 2012r. o 21:04
jeśli osoba która robiła zdjęcia z pokahontaz po koncercie pod kinem to przeczyta niech napisze na nr gg : 5008948 bardzo bym prosił :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiolizna niezalogowany
23 września 2012r. o 21:15
Kurcze, jak się tak człowiek zaszyje w domowym zaciszu to o niczym nie wie. Byłam na ich pierwszym koncercie w Bolcu w Zapisie i aż żal, że nie byłam w piątek. Aj aj aj, szkoda!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
23 września 2012r. o 22:19
Chociaż nie jestem wielkim fanem tego typu muzyki, to film dziś obejrzałem. Faktycznie rewelacja, nie spodziewałem się tak dobrego filmu(zwłaszcza polskiego). A do tego pierwszy raz spotkałem się z owacją po zakończonym seansie. Szczerze polecam naprawdę warto.

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PFKsquad niezalogowany
24 września 2012r. o 12:24
Chciałbym aby został zmieniony tytuł artykułu. Bo i Fok, i Rah i Reżyser filmu ciągle w kółko powtarzają że film nie miał być historią Maga, nie miał tłumaczyć powodów jego śmierci. Film miał być historią zespołu PAKTOFONIKA który jako pierwszy w polsce tak naprawdę zaistniał na scenie. Film jest o jego początkach, o problemach młodzieży z tamtego okresu czasu. O trudnych sytuacjach w życiu i o hienach które polują i polowały na młode talenty. Nie o MAGIKU. Dziennikarz który go napisał jest do tego tak samo przygotowany jak i ten który zadawał pytania na konferencji. Bo jak można zapytać skład który w przeciągu miesiąca wydaje płytę o to czy mają w planach jakieś wydawnictwo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7018
lazankowy
24 września 2012r. o 12:32
Paktofonika pierwsza zaistniala na scenie? Jaja sobie robisdz gosciu? A Kaliber? A WYP3? Cala masa zespolow byla przed nimi, nagrala i sprzedala wiecej plyt. Przestan brednie opowiadac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PFKsquad niezalogowany
24 września 2012r. o 12:38
tylko szkoda że granie koncertów i sprzedaż płyt zaczeła sie dopiero po PFK :) ile masz 15 lat? z czego rapu sluchasz 2? szkoda z Tobą rozmawiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.