Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Elektryk (elektromechanik) który w B-cu ?

1845
#GajuszJuliuszCezar nieaktywny
29 kwietnia 2008r. o 9:13
Szukam dobrego elektryka bądź elektromechanika mającego zakład w Bolesławcu lub w okolicach.

"... kontemplacji mej procesy zakłócają zewnętrzne ekscesy ..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~))@ niezalogowany
12 stycznia 2010r. o 13:50
Specserwis w bolesławcu na przeciwko pzu na ul staszica kilkanaście razy naprawiałam tam swoje auta i jestem zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2084
#DANIEL76 nieaktywny
12 stycznia 2010r. o 14:03
Kumaty koleś ma warsztat na końcu Gdańskiej obok eurocashu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ben niezalogowany
19 lutego 2010r. o 4:40
co potrzebujesz naprawić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za niezalogowany
19 lutego 2010r. o 7:51
Jeśli chodzi o elektryke/ elektronike samochodową to się zgodzę,że trza szpecz serwisa:) Nie wiem jak wasze odczucia koledzy ale elektrycy od instalacji elektrycznych powinni robić prąd, alrmowych od alarmów, telewizji instalatorzy telewizyjni.
U nas gość elektryk były skądś tam tak zrobił telewizję że teraz nie ma możliwości rozbudowy bez kucia. Chatka wykończona we wrześniu ub.r może nie doczytał iż trza nie jeden przewód i gniazda oddzielnie a nie przelotowe w kazdym pokojiku.Teraz muszę ganiać z eNką :>
Niee wspomnę o kaflach,które pękają bo są na łączeniach fundamentów ale to temat innego fachóry z inszej beczki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3895
#Huri nieaktywny
19 lutego 2010r. o 11:48
p. Zawada w Gromadce. Wszyscy mi znajomi handlarze samochodami u niego naprawiają, naprawdę ma gość połapane.
Sam naprawiałem auto u niego, w bolesławcu jak koleś podlaczyl pod kompa, to mu pokazało ze wszystko zepsute (nawet wybierak skrzyni biegów) jego diagnoza... wszystko zepsute. Diagnoza Zawady... awaria komputera, wymiana... (odpukać w podwozie) auto śmiga do dziś. ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
15 lipca 2011r. o 17:29
Witam!

Chciałem się poradzić w sprawie dobrego mechanika/elektryka w Bolesławcu, lub okolicach. Posiadam Audi 90 Quattro, silnik 2.3 Electronic. Jest następujący problem: w aucie nie odzywa się pompa paliwa, czyli samochód nie odpala na benzynie. Auto ma również założona instalacje gazowa. Auto odpalane jest na benzynie, po 15km dopiero wrzucaniu jest gaz. Historia napraw jest następująca:
Zmiana pompki na http://www.fuelpumpsonline.co.uk/bosch-fuel-pump-0580254910-audi-ferrari-ford-mercedes-172-p.asp Taka, czyli oryginalna zgodna z numerami. Auto chodziło z pól roku i to samo. W kwietniu tego roku mechanik na Brzozowej stwierdził ze sterownik gazu padł i mieszał benzynę z gazem. Przy okazji została wymieniona pompa na zamiennik za niższa cenę. Sterownik został wymieniony auto paliło elegancko na benzynie do tej pory, nadmienię ze wtedy jeszcze po wymianie sterownika gazu auto na gazie gasło na wolnych obrotach, Facet na Kościuszki, który zakładał instalacje stwierdził ze trzeba wymienić parownik. Mechanik na granicznej wybadał ze padł jeden z zaworów i wymienił go i przy okazji 'wkład' w parowniku. Auto od tej pory (kwiecień) nie sprawiało żadnych problemów czy na benzynie czy na gazie. Od tego czasu zaliczyło wiele kilometrów, wypad do Krakowa i z powrotem, Świdnica i góry Sowie w obie strony, liczne jazda codzienna, aż do dzisiaj, pompka padła, nie odzywa się, nie da rady odpalić auta, na gazie pali, ale wiadomo jak dostaje silnik i w zimnej porze auto tak nie odpali. Jeśli ktoś zna przyczynę lub dobrego mechanika mogącego pomoc, czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lipca 2011r. o 20:56
~jestem za napisał(a): Jeśli chodzi o elektryke/ elektronike samochodową to się zgodzę,że trza szpecz serwisa:) Nie wiem jak wasze odczucia koledzy ale elektrycy od instalacji elektrycznych powinni robić prąd, alrmowych od alarmów, telewizji instalatorzy telewizyjni.
U nas gość elektryk były skądś tam tak zrobił telewizję że teraz nie ma możliwości rozbudowy bez kucia. Chatka wykończona we wrześniu ub.r może nie doczytał iż trza nie jeden przewód i gniazda oddzielnie a nie przelotowe w kazdym pokojiku.Teraz muszę ganiać z eNką :>
Niee wspomnę o kaflach,które pękają bo są na łączeniach fundamentów ale to temat innego fachóry z inszej beczki :P


A może oskarżysz jeszcze tynkarza, że tv Ci nie odbiera ?
Jedynie jest twoją wina, że nie poruszyłeś tematu co chciałbyś mieć w domu na przykład w temacie z tv.
Dałeś pewnie projekt i tyle Cię było na budowie.
Gość pewnie zrobił z projektu i tyle.
Fakt, był niekumaty, że odwalił kaszankę i najprościej jak się dało ale do inwestora należy dozór wykonywanych prac i ewentualnie wszelkich zmian.
Jeżeli nie stać na kierownika budowy to trzeba niestety się samemu tego podjąć i MYŚLEĆ z wyprzedzeniem bo Ty w tym domu będziesz mieszkał a nie elektryk, płytkarz czy tynkarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza