Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Budynek dla szkoly Ojców Pijarów

2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 20:15
gdybym ,,żył,, szkłem kontaktowym ,Lisem czy Olejnik nie pisałbym i myślał tak krytycznie o tym rządzie i o tym do czego doprowadzili i doprowadzą jeśli ten stan rzeczynadal się utrzyma
nie znaczy to że jestem za PiS-em :D
posłucham ,popatrzę ale oprócz tego potrafię myśleć :)
chyba... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2012r. o 20:35
falco napisał(a): oprócz tego potrafię myśleć :)
chyba... ;)


Podzielam Twoje wątpliwości :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 października 2012r. o 20:43
no i proszę :)
dlaczego ja tak lubię robić to co robię...jak teraz... :D
jedno słowo a jak niektórych pobudza :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2012r. o 9:02
~Stary satyr napisał(a):
Poczytaj nieco ksiązek a dowiesz sie wiele o postawie polskiego kleru np podczas powstania listopadowego.


Najbardziej lubię wezwania "poczytaj sobie", durniejszego trudno sobie wyobrazić! Świat przepełniony jest załganą propagandą i pewnie taką zatrułeś sobie umysł.
Jeśli już czemuś przeczysz - to sypnij trochę konkretów, faktów, liczb...
I wskaż opracowania naukowe, które to potwierdzą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4254
#parenti nieaktywny
11 października 2012r. o 10:12
~ napisał(a):
~Stary satyr napisał(a):
Poczytaj nieco ksiązek a dowiesz sie wiele o postawie polskiego kleru np podczas powstania listopadowego.


Najbardziej lubię wezwania "poczytaj sobie", durniejszego trudno sobie wyobrazić! Świat przepełniony jest załganą propagandą i pewnie taką zatrułeś sobie umysł.
Jeśli już czemuś przeczysz - to sypnij trochę konkretów, faktów, liczb...
I wskaż opracowania naukowe, które to potwierdzą!

Nie wymagaj az tyle, pewni ludzie nie wiedza nawet gdzie szukac zrodlowych opracowan. Zywia sie gotowymi papkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2012r. o 10:33
Dlaczego moja odpowiedź dotycząca (...)

Zmoderowano 11.10.2012 godz.11:00 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
11 października 2012r. o 19:27
tak dla rozluźnienia atmosfery - zobaczcie do końca :-)

http://youtu.be/uNIJcB3lUyQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna na tyldzie niezalogowany
11 października 2012r. o 23:12
parenti napisał(a): Nie wymagaj az tyle, pewni ludzie nie wiedza nawet gdzie szukac zrodlowych opracowan. Zywia sie gotowymi papkami.

A co powiesz , jeśli źródłowe opracowania również zostały spreparowane , wtedy gdy nas jeszcze nie było. Kurcze , jakoś nie wierzę we współczesną naukę , wydaje mi się być jeszcze jedną religią. Nie rządaj ode mnie dowodów , nie posiadam , to tylko przeczucia. Dobranoc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza