Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Budynek dla szkoly Ojców Pijarów

~ 12 października 2012r. o 8:37
A co z mieszkaniem dla tych ojców ? Przecież gdzieś mieszkać muszą . W szkole chyba nie ,może Urząd im coś odda albo wybuduje :/ ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Plew 15 października 2012r. o 13:48
Ojciec Roman to kończył szkołę ale u służb w Mińsku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
falco 15 października 2012r. o 18:36
dawny ,,Mieszko,, jest jak widziałem na sprzedaż ale co tam :)
szkołę dało się za frico to jeszcze można dać i to...
ojczulkowie będą mieli bliziutko to i w sandałkach truchtem przebiegną :D nawet w lutym...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 15 października 2012r. o 22:42
Was, czyli kogo? Masz jakieś zwielokrotnienie jaźni?
Nie kradniesz - to chyba nie ma się czym chwalić, prawda?
Nie wierzysz - twój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lokin 15 października 2012r. o 22:59
Nas czyli wszystkich tych normalnych, uczciwie żyjących ludzi, którzy nie robią tego z bojaźni przed jakimiś nadprzyrodzonymi istotami, "boskimi" karami i innymi bajkami wciskanym im przez kler, tylko dlatego że tak poprostu chcą. Jasne? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 15 października 2012r. o 23:37
a ktos wam broni "robic bo tak poprostu chcecie"? ktos was siłą zmusza do wiary?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 16 października 2012r. o 7:42
~lokin napisał(a): Nas czyli wszystkich tych normalnych, uczciwie żyjących ludzi, którzy nie robią tego z bojaźni przed jakimiś nadprzyrodzonymi istotami, "boskimi" karami i innymi bajkami wciskanym im przez kler, tylko dlatego że tak poprostu chcą. Jasne? :)


Jesteście rzadkością jak śnieg w lipcu! Nie wierzę, to po co mam być dobry, nie kraść i nie kłamać? Co załapię to moje, liczy się przecież tu i teraz! To w imię czego sobie żałować?
PS
Pozwalasz sobie wciskać kit, więc sądzisz po sobie, że inni tez pozwalają sobie wciskać? Twoi niewierzący kumple w ciągu tylko połowy XX w. zamordowali ponad 100 mln osób, takich co wg nich pozwolili sobie coś "wciskać". Więc generalnie nie masz się czym chwalić! Nie wierzysz - twój pech, ale to nie powód by się szczycić!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
Anonim4886 22 października 2012r. o 21:42
~ napisał(a):
Wikunia napisał(a): a oto odzwierciedlanie tego jak nasze władze słuchają głosu pospólstwa!!!To jest odzwierciedlenie tego, że pospólstwo ma zupełnie inne zdanie niż zdecydowana większość mieszkańców. Pospólstwo jest przeciw Romanowi, ale wygrywa on w cuglach bo większość mieszkańców jest za nim.


Typowy zwolennik.

Nadal nie potrafimy policzyć procentów, prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.