Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szesnastu za, trzech przeciw
~ niezalogowany
30 września 2012r. o 7:10
~ napisał(a):
~ napisał(a): Taka sama szkoła w Katowicach 700 zł przez 12 miesiecy w roku.


Nie taka sama!Szkoła w Bolesławcu ma być publiczna a więc bezpłatna.

Czyli znów zapłacą mieszkańcy bo za darmo nauczyciele nie będa w niej pracowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
30 września 2012r. o 12:09
Szkoła publiczna dostaje pieniądze państwowe, a nie samorządowe. Pieniądze te są przypisane do ucznia, czyli otrzymuje je ten prowadzący, do którego szkoły uczeń chodzi. Tak z grubsza, bo zdaje się, że wzór jest dość rozbudowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4885
#Anonim4886 nieaktywny
30 września 2012r. o 12:13
Patrząc na ostatnią fotografię... po prostu nie mogę się oprzeć...


Obaj panowie idealnie do siebie pasują.
Można, by rzec - nieszczęścia chodzą parami


Prostackie wyzywanie innych od buraków, czy też popeliny. Wciskanie przeróżnych kret.ynizmów np. o równości kostki i asfaltu odnośnie komfortu jeżdżenia po ścieżkach rowerowych.

Jednym słowem: pozerka, pic, fotomontaż.

Wybrany głosami jednej trzeciej mieszkańców, z których spora część patrzy obecnie na swą decyzję z dużym rozczarowaniem.

I nie zaradzą temu wazeliniarskie wpisy jego gwardzistów - prymusów szkół lizusów.


Drugi pan...
Swego czasu słuchałem jego wypowiedzi.
Prawdziwy talent !
Ileż w tym występie było wdzięczenia się i pewności o swej ponadprzeciętności.
I faktycznie trzeba mieć spory talent, by w tak wielu słowach zawrzeć tak niewiele treści.

Żenada.




Obecny Prezydent Miasta, wraz ze swa ekipą są dla tego miejsca największym nieszczęściem.


Ale powstała też swoista moda na towarzyskie niezadawanie się z tym środowiskiem, poza koniecznymi interesami.

Zwyczajnie jest to obciach i siara, jak to powiedział jeden z zamożniejszy tego miasta.

I to cieszy, budząc nadzieję zmian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7018
lazankowy
30 września 2012r. o 12:43
Kasprzyk pokazał jakim jest "liberałem". Z kwiatka na kwiatek...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~old friend never mind niezalogowany
30 września 2012r. o 16:17
no NiePOradny kasprzyk to faktycznie jakiejś amnezji dostał... i głosuje tak że aż cięzko go zrozumieć ale wiadomo władza, kasa, posadka to zmienia ludzi;] a drugi z młodych NiePOradnych krzemiński to już po raz któryś podczas ważnych głosowań nie pokazuje się co on myśli że nikt tego nie będzie pamiętał??? to że nie był i nie przyklepał temu co i tak miało nastąpić go nie uratuje łapcie te wypłaty na kontach bo jeszcze chwila i się skończy dodatkowe bez wysiłkowe źródło dochodu;] tych trzech ma u mnie plusa aż będę musiał sprawdzić czy któryś z nich nie był z mojego okręgu bo w przyszłych wyborach któryś z nich ma mój głos... a młodzi to tylko w rozmowach ze znajomymi przed wyborami są mocni a w radzie to równie dobrze dmuchane lale mogą ich zastąpić wystarczy im tylko sznureczek do łapki przywiązać by pociągnąć i podnieść kiedy trzeba ot tyle są potrzebni....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza