Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

malowanie na ścianach postaci bajkowych wzorów itp.

7489
#aga500 nieaktywny
28 września 2012r. o 19:33
Co myślicie o takiej dekoracji pokoju bo chciałabym coś takiego. Czy ktoś z was ma takie malowidło na ścianie.

;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
28 września 2012r. o 19:42
świetna sprawa, polecam Niestety jest to bardzo kosztowna sprawa

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ mama niezalogowany
28 września 2012r. o 19:47
również polecam mam wzór w domu na ścianie i wygląda dużo lepiej. koszt jest ale przynajmniej nie odklei się tak jak naklejki na ścianę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
28 września 2012r. o 22:06
Ja również posiadam... a co do kosztu...hmmmm trochę pomysłu, zdolności manualnych, artystycznych i ściana jak z bajki! Nie kosztowało mnie to nic, oprócz oczywiście wkładu własnego! Polecam, bo wygląda efektownie...Radzę zrobić szkic o potem powolutku do dzieła! Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9581
#Tka nieaktywny
28 września 2012r. o 22:23
To prawda, potrzeba trochę czasu cierpliwości i sporo talentu, ale efekt zdecydowanie lepszy niż naklejki:) Sama mam w domu taką ścianę i nie ukrywam, ze początkowo obawiałam się ,że szybko się znudzi, ale trochę już minęło a ta ciągle cieszy oko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
28 września 2012r. o 22:45
Pani Agnieszka bardzo ładnie maluje Mam jej dzieło u siebie na ścianie a dużo nie zapłaciłam ;-) Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9581
#Tka nieaktywny
28 września 2012r. o 22:59
Na pewno, strona ciekawa, dziewczyna, która malowała u mnie też zrobiła to pięknie i bardzo sprawnie i cenowo fajnie wyszło, bo kawał ściany miała do pomalowania ;) Widziałam sporo jej prac, poza tym zajmuje się projektowaniem wnętrz. Także z czystym sumieniem mogę ją polecić, dodatkowo pomogła, doradziła :)
Doceniam ludzi kreatywnych: Pani Agnieszko i Pani Natalio trzymam kciuki i życzę wielu zleceń!:)

a jedyne co mogę to polecić, bo to najlepsza reklama(...) :)

Zmoderowano 29.09.2012 godz.17:05 - powód: To nie dział reklamy (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
29 września 2012r. o 18:19
Racja taki rodzaj dekoracji nie jest tani szczególnie że taki rysunek jest ręcznie malowany i trochę czasu zajmuje jego wykonanie. Ja mam w na ścianie Kubusia Puchatka za 80zł gdzie uważam że to nie jest duża kwota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza