Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zatrudnie opiekunke do dzieci ( Au-Pair )

9721
#anna1218 nieaktywny
3 października 2012r. o 16:43
1200 zł haha w Niemczech xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
3 października 2012r. o 17:37
he he, 1200 pln. Niektórzy to mają poczucie humoru - gratuluję :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
3 października 2012r. o 17:51
10 lat temu dostawałam 500 marek kieszonkowego jako au-paire, więc cena wg mnie bardzo zaniżona. Dodam, że miałam oczywiście zakwaterowanie, wyżywienie, wspólne z rodziną wyjazdy urlopowe itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
3 października 2012r. o 18:46
Szał ! Aż żałuję że nie mam już 25 lat i nie jestem dziewczyną...
Dobrze że napisałaś że "miesięcznie" :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2856
#szwarc nieaktywny
4 października 2012r. o 8:06
Poproś to może gościu Cię zatrudni - w końcu o taka kasę warto walczyć !

Szwarc ! I wszystko jasne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2809
#mimi nieaktywny
4 października 2012r. o 8:52
O co tyle hałasu.Alina się pewnie pomyliła.Zamiast "zł" chciała napisać euro. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4936
#evveret nieaktywny
4 października 2012r. o 10:47
niemieckie złotówy nie maja prawa głosu na polskich ogłoszeniach. wyjazd :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9190
#Cloe.89 nieaktywny
4 października 2012r. o 13:52
Ta Pani szuka Au-Pair! Przecież te dziewczyny tyle zarabiają- około 300 euro miesięcznie. To nie jest traktowane jako praca, ale bardziej jako wyjazd edukacyjny, aby poznać język, kulturę a przy okazji zdobyć jakieś doświadczenie.
Z jednej strony rozumiem Wasze oburzenie, gdyż są to śmieszne pieniądze dla tych którzy chcą się dorobić... no ale program Au-Pair nie jest dla tych ludzi.
Tylko jedno mnie zastanawia... czy można w ten sposób szukać "operki - w prywatnych ogłoszeniach... przecież do tego jest specjalna firma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.