Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zagłosuj na powiatowe bociany
~Anonim niezalogowany
13 października 2012r. o 21:23
Głosowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2012r. o 21:39
http://polskiinternet.org.pl/glosowanie_strona_wynikowa.php

głos oddany:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~! niezalogowany
13 października 2012r. o 21:52
Słabiutka stronka! :>
Ponieważ głosowanie dotyczy strony a nie bocianów, nie zagłosuję! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2012r. o 22:28
~! napisał(a): Słabiutka stronka! :>
Ponieważ głosowanie dotyczy strony a nie bocianów, nie zagłosuję! :>



Nie masz racji, namawiam Cię zagłosuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2012r. o 22:41
~ napisał(a): Nie masz racji

Nie mam racji, że strona jest słabiutka czy nie mam racji , że głosowanie dotyczy strony a nie bocianów? :>

~ napisał(a): namawiam Cię zagłosuj.

Dobrze, że nie spróbowałeś użyć jakiegoś nowego frazesu , żeby mnie przekonać!! :>
Słusznie domyśliłeś się , że te użyte w artykule mnie nie przekonały! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
14 października 2012r. o 9:24
W takim konkursie, zawsze warto głosować na lokalne strony. To promocja naszego regionu, głosujcie udało się nam już wylicytować kilka placów zabaw Nivea, dlaczego nie pomagać bocianom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
14 października 2012r. o 10:59
Zrobione :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~osocze niezalogowany
14 października 2012r. o 12:20
~Bolecnauta napisał(a): W takim konkursie, zawsze warto głosować na lokalne strony. To promocja naszego regionu, głosujcie udało się nam już wylicytować kilka placów zabaw Nivea, dlaczego nie pomagać bocianom.
:) zgadzam się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.