Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec w kwiatach
3145
#hemi nieaktywny
23 października 2012r. o 20:57
Pati ja nie powiedziałem,że nie nie podoba sie;)

a gdzie szukać?

jedna z kategorii:
Kategoria IV: Najpiękniej ukwiecony ogródek kwiatowy przy obiektach użyteczności publicznej I miejsce: Przychodnia ,,STOMED” S.C. Szczepańscy
II miejsce: P.H.G. ,,TABAZA” S.C. Gudyka Beata BAR ,,KURNA CHATA”
III miejsce: P.H. ,,BETA” S.C. Barbara i Grzegorz Zielińscy

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2012r. o 21:11
hemi napisał(a):

a gdzie szukać?

jedna z kategorii:


A masz może adresy laureatów trzech kategorii tj.Renaty Sondaj, Anny Kauzik, Czesławy Palczak, Wandy Sadowska,Adolfiny i Jerzego Furtaka,Krystyny Żytnia, Antoniny Rybak, Stefani Kowalczuk i Wiesławy Kapusty? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6404
#patislawa nieaktywny
23 października 2012r. o 21:17
Po co Ci adresy? Teraz kwiatów i tak już nie ma. Takie wielkie zainteresowanie w Tobie wzbudził konkurs? Pofatyguj się do któregoś z uczestników i poproś o udostępnienie płyty.

Zmoderowano 23.10.2012 godz.21:43 - powód: korekta cytowania (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2012r. o 21:27
patislawa napisał(a):
Po co Ci adresy? Teraz kwiatów i tak już nie ma.

hemi napisał(a): Ale jaki problem pofatygować się z aparatem w miejsca gdzie są te cuda? :]


Dlatego , że hemi zaproponował komuś żeby pofatygował się z aparatem i zrobił sobie zdjęcia! :>

patislawa napisał(a): Pofatyguj się do któregoś z uczestników i poproś o udostępnienie płyty.


Dobrze , że zdjęcia z wyborów Miss Świata są dostępne bo pewnie jakby ich nie zamieszczono to zaproponowałabyś mi żebym się udał do finalistek z prośba o udoostępnienie!! :>

W zamieszczonej relacji zabrakło najważniejszego, czyli zdjęć ! :>
To tak jakby w relacji z wyborów Miss Świata nie zamieszcono a podano tylko imi9na i nazwiska!! :>
Capisci?? :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6404
#patislawa nieaktywny
23 października 2012r. o 21:32
~ nie doczytałam, dlatego zapytałam. Mój błąd. Masz rację, zdjęcia powinny być dodane. Źle Cię zrozumiałam, myślałam, że chodzi Ci o to, że konkurs był niby ustawiony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2012r. o 21:34
patislawa napisał(a): Źle Cię zrozumiałam


Wybaczam a za to co zacytowałem dostajesz :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6404
#patislawa nieaktywny
23 października 2012r. o 21:45
Ha :D Tak to ja mogę pisać:P

Bronie tematu bo Mamuśka jest laureatką :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2012r. o 21:51
patislawa napisał(a): Ha :D Tak to ja mogę pisać:P

Na takie pisanie z mojej strony raczej bym nie liczył na Twoim miejscu:>

patislawa napisał(a): Bronie tematu bo Mamuśka jest laureatką :D

Dla Mamuśki w czółko :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.