Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmień opony na zimowe
~ciekawa niezalogowany
26 października 2012r. o 21:14
Ja do tej pory kupowalam juz uzywane opony, nie sadzilam, ze te z marketow sa dobre.
A tu teraz widze, ze coraz wiecej osob poleca. Dziekuje :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 października 2012r. o 21:22
nie patrzcie na market ,który sprzedaje opony tylko co sprzedaje.
Wiadomo,że są opony z Chin ,które są tragiczne,ale kosztyja po 100-120 zł za sztukę i ktoś założy sobie takie zajeiste zimówki i się zdziwi :|
Ja kupuję używki,ale z dobrym "mięchem" i z dobrym rocznikiem.

Dla osób kupujących na manhattanie czy gdziekolwiek indziej
PATRZCIE NA DATĘ PRODUKCJI!!
Mogą oponki wyglądać ładnie a są to 15-20 letnie szmaty!!

Wskazówka:
na oponie powinien być w takim owalu czterocyfrowy kod
pierwsze dwie cyfry oznaczają tydzień ,a dwie następne rok produkcji.Np kod 2205 oznacza 22 tydzień 2005 rok.
Przed 2000 rokiem była strzałka i trzycyfrowy kod np.295,co oznacza,że opony są z 1995r.

Dlaczego o tym piszę?
Bo czasem handlarz czy inny sprzedający na Manhattanie próbuje wcisnąć stare szmaty,mówiąc ,że to ledwo kilkuletnie..

Sam miałem bardzo ostrą dyskusję z gościem co wciskał opony z 2007 roku,a ja na oponach wyczytałem 1997..dziwnym trafem jego kolega szedł za mną i obserwował do jakiego auta wsiądę...

po prostu nie dajcie się nabrać,że nówki sztuki bo leżały.
opony mogą być z mega bieżnikiem,ale jak mają 15-20 lat to nie wiecie kiedy stara guma wam pier..yy nie!!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1877
#Gwynbleidd nieaktywny
26 października 2012r. o 21:36
a jaki wg ciebie to jest dobry rocznik ?? bo wina ponoć dobre są z 65 :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2012r. o 21:51
Opony używane są na każdą kieszeń ale faktycznie nie powinno się kupować opon z lat dziewięćdziesiątych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
26 października 2012r. o 22:27
Gwynbleidd napisał(a): a jaki wg ciebie to jest dobry rocznik ?? bo wina ponoć dobre są z 65 :>


tu też loteria bo mogą być 10 latki z garażu,i będą w lepszym stanie niż 4 latki które stały w śniegu/deszczu/słońcu pod murkiem...

Moim zdaniem max 10 lat,aczkolwiek producenci mówią o max 5 lat lecz wiadomo to "chłyt marketindody"
Inna kwestia kupno używek to loteria,bo nie wiadomo w jakich warunkach były składowane.
A sprzedawca zawsze może powiedzieć,że wyciągnął spod koca z garażu...

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
26 października 2012r. o 23:16
a nie ma czasami w biedronce 16" za 150 zł??;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~quazi niezalogowany
26 października 2012r. o 23:28
ile mniej wiecej sie czeka teraz w bolesławcu na wymiane opon??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7035
#tomciowis nieaktywny
26 października 2012r. o 23:38
U mnie w garażu 10 minut jak masz na stali założone i tylko wymiana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.