Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znaleźli sposób na brudne okna
~SA niezalogowany
4 listopada 2012r. o 10:26
Typowe bolesławieckie narzekadła - rzygać się chce od zamieszczanych tutaj tematów i postów - wszystko źle, wszystko nie tak jak być powinno, a kto za to zapłacił a ile to kosztowało...i tak do usr..ej śmierci. Nie było rozrywki w B0cu -źle, wybudowali ORKĘ - za drogie bilety, wybudowali kino3d - w Legnicy lepsze i - tradycyjnie - za drogo, był syf na ulicach i w zamkniętych osiedlach - źle, miasto odnowiło rynek, place zabaw, śmietniki, przystanki - źle bo pewnie drogo to kosztuje....ptaki s.rają na okna - napiszmy o tym temat bo w innych miastach nie s.rają a już na pewno nie na budynki władz...założyli baner reklamowy jeden z najlepiej widocznych w mieście - źle bo g.ówna nie umyli tylko zasłonili, jakby zaczęli myć to byście biadolili, że ile takie mycie kosztuje i po co to robić jak ptaki zaraz znowu nakupczyją....mam nadzieję, że w takich miastach jak nasze w Polsce nie ma wszędzie takiego podejścia do życia, wam się nigdy nie dogodzi, co by się nie zrobiło jest źle, jak ktoś próbuje się tłumaczyć dlaczego jest tak a nie inaczej to znaczy, że winny bo się tłumaczy. Ludzie opanujcie się, mamy jedno z najładniejszych miast na dolnym śląsku - popatrzcie na Legnicę, Złotoryję, Zgorzelec itp. a, że to kosztuje to normalne - CHCIELIBYŚCIE MIEĆ WSZYSTKO ALE NAJLEPIEJ ZA DARMO I OD RAZU! WSTYD!

p.s. aha zapomniałem o waszym podejściu więc wolę sprostować - nie jestem nikim z władz miasta, nie piastuje żadnego stanowiska, nie jestem też jednym z ptaków sr.ających na okna, jestem bolesławianinem, który bardzo kocha swoje miasto i podoba mi się, że się tak rozwija i pięknieje, a wy dalej zajmujcie się g..ównem kawek...powodzenia

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oki doki niezalogowany
4 listopada 2012r. o 10:47
Za granicą widziałem na gołębie i inne ptactwa przyklejane na parapetach i rożnych konstrukcjach, tak zwane jeżyki, kawałki sztywnych drutów co nie umożliwia siadanie ptakom na danym elemencie budynku. ;) ;) ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
4 listopada 2012r. o 10:50
~SA napisał(a): nie jestem też jednym z ptaków sr.ających na okna,

Co do tego nie byłabym pewna :D
Z resztą postu w 100% się zgadzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jemiola niezalogowany
4 listopada 2012r. o 10:52
proponuje przejść się rynkiem to poczujesz się być może jak za granicą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do Sa niezalogowany
4 listopada 2012r. o 15:38
Przyjemnie jest oglądać ul. Asnyka przez o. .rane okna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 listopada 2012r. o 16:35
a co Wam przeszkadzają te okna?...Wasze?
dla mnie to one mogą wyglądać jak ,,infokioski,, :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 listopada 2012r. o 17:39
do wieżowca chodzą 2 grupy ludzi

1) urzędnicy ,którzy powinni skupić się na pracy i zajmować się petentami a nie zaglądać przez okupczyne albo nie okna

2) petenci którzy są zajęci załatwianiem swoich spraw i pewnie nie myślą o gównach na oknach
więc nie wiem o co ten szum minie roczek okna umyją :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DK niezalogowany
4 listopada 2012r. o 17:54
~SA napisał(a): Typowe bolesławieckie narzekadła - rzygać się chce od zamieszczanych tutaj tematów i postów - wszystko źle, wszystko nie tak jak być powinno, a kto za to zapłacił a ile to kosztowało...i tak do usr..ej śmierci. Nie było rozrywki w B0cu -źle, wybudowali ORKĘ - za drogie bilety, wybudowali kino3d - w Legnicy lepsze i - tradycyjnie - za drogo, był syf na ulicach i w zamkniętych osiedlach - źle, miasto odnowiło rynek, place zabaw, śmietniki, przystanki - źle bo pewnie drogo to kosztuje....ptaki s.rają na okna - napiszmy o tym temat bo w innych miastach nie s.rają a już na pewno nie na budynki władz...założyli baner reklamowy jeden z najlepiej widocznych w mieście - źle bo g.ówna nie umyli tylko zasłonili, jakby zaczęli myć to byście biadolili, że ile takie mycie kosztuje i po co to robić jak ptaki zaraz znowu nakupczyją....mam nadzieję, że w takich miastach jak nasze w Polsce nie ma wszędzie takiego podejścia do życia, wam się nigdy nie dogodzi, co by się nie zrobiło jest źle, jak ktoś próbuje się tłumaczyć dlaczego jest tak a nie inaczej to znaczy, że winny bo się tłumaczy. Ludzie opanujcie się, mamy jedno z najładniejszych miast na dolnym śląsku - popatrzcie na Legnicę, Złotoryję, Zgorzelec itp. a, że to kosztuje to normalne - CHCIELIBYŚCIE MIEĆ WSZYSTKO ALE NAJLEPIEJ ZA DARMO I OD RAZU! WSTYD!

p.s. aha zapomniałem o waszym podejściu więc wolę sprostować - nie jestem nikim z władz miasta, nie piastuje żadnego stanowiska, nie jestem też jednym z ptaków sr.ających na okna, jestem bolesławianinem, który bardzo kocha swoje miasto i podoba mi się, że się tak rozwija i pięknieje, a wy dalej zajmujcie się g..ównem kawek...powodzenia

Wreszcie ktoś z nabiałem na swoim miejscu !!
Z przyjemnością postawił bym Ci browara za ten tekst :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza